Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy USA import autó, ami...

Van egy USA import autó, ami már itthon van BP-n. Mennyibe kerülhet a magyar papír hozzá.?

Figyelt kérdés

Pár adat.

2500ccm benzin, 200ló, 2003-as, 2személyes

Számít valamit, hogy youngtimer ?



2023. júl. 16. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít, jóval többet kell fizetni akkor.
2023. júl. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Az életben be nem papírozod ezen a balkáni szemét helyen..
2023. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az alap dolgokra megnézed a kalkulátorokat, az érdekes az lesz, hogy valójában alkalmas-e EU használatra, mert az jó eséllyel többe kerül majd átalakítani, mint a többi papír
2023. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amerikai autót nem tudsz itthon lepapírozni. Vagy megcsinálod valamelyik EU-s kultúrországban, vagy a régieket OT-val lehet rendszámoztatni. Gáz, ami az autókkal megy ebben az országban...
2023. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kérdeztem a kereskedőt, hogy mennyi az annyi.

1.000.000Ft csak a papír 🤣🤣

2023. júl. 20. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt valószínű hasra mondta be, hogy maradjon neki is rajta valami és/vagy lehúzzon.
2023. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 veterán vas ***** válasza:
#6 vagy hogy elejét vegye a további kérdéseknek.🤔
2023. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nem vagyok jártas benne.

Azt mondta, hogy California államból származik, Magyarországon nem lehet papíroztatni.. Csehországban kell először, de oda trailerrel kell vinni, aztán visszahozni és akkor kaphat Magyar papírokat. Ez kb 4-6 hét és 1 guriga..

Így ezt elengedtem.

Nem értem, hogy miért kell ezt ennyire bonyolítani. Elvinném műszakira max kpm vizsga, azt ha minden rendben mehetek az okmányirodába a rendszámért. Max 100ezerből + reg adó meg kellene lennie az egésznek. Vicc

2023. júl. 20. 17:35
 9/11 anonim ***** válasza:
2023. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Nem érted, mert nem veszel tudomást az egyik fontos dologról, amit elmítettünk. A forgalomba helyezés feltételei nem egészen egyeznek. Pl. a sokat emlegetett index/helyzetjelző kérdéskör. Ezeket meg kell oldani, ha fene-fenét eszik is.


#7: Az is könnyen lehet:)


#6

2023. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!