Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tesla miert ilyen draga?

A tesla miert ilyen draga?

Figyelt kérdés
Kb 13 evet kellene dolgozni es sporolni ahhoz hogy tudjak egyet venni.

2023. júl. 17. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Van,akinek nem drága és mellényzsebből megveszi.

Neked ezt adta a sors,neki azt.Kár ezen agyalni.

Mindennapos kérdések az ilyenek,hogy 268 évet kell spórolnom egy új kocsira,vagy egy garzon lakásra.Nem a te típusú embereknek találták ki a sok 10,sok 100 millás cuccokat,és ezt el kell fogadnod(nekem isés még sokaknak).

2023. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb, mint egy 320-as BMW, pedig abból minden utcasarkon áll egy. Nyugi, 13 év múlva tudsz egyet majd venni használtan.
2023. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de egyre többet látok az utakon. 100-ból 10 autó tuti Tesla. Kérdeztem is a férjemet, az embereknek honnan van erre pénzük, amikor az átlag bér még mindig 250 ezer?
2023. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
#3 hogy jön ide az átlagbér? Rengeteg a gazdag ember, ahogy a szegény is. Nincs ebben semmi meglepő
2023. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
rossz helyen dolgozol és nagy lábon élsz , gondolom max 2 éves almásod van pedig csak egy 40eft kínait engethetnél meg magadnak
2023. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szerencse, hogy senkinek nem muszáj Teslát venni.
2023. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5,

Marmint telefon? Nem, Samsungom van :D

2023. júl. 17. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül drága egy Tesla. Vehetsz használtan is.

Már találtam németországi, olaszországi használt példányokat 10 ezer eurótól, ami most kb 3.8 millió forint, + magyar forgalomba helyezési költségek.

Ha jó az akksi, meg lehet ezeket is venni. Az első szériásoknak még volt típushibája, de ha az ki van javítva, akkor bártran megvehető. Ha mégis megzakkan, vannak ügyes magyar Tesla javítók, akik szakszerűen megoldják. Biztos nem olcsón, de még vállalható árban.

Ja persze egy új Tesla a szalonból drágább, de nézd meg, hogy más elektromos autók sem olcsók.

Ha valaki kevés pénzből él, vagy nagyon keveset autózik, akkor úgyis a hagyományos belsőégésű motoros autó éri meg magasan a legjobban, ekkor felesleges az elektromos autók árán keseregni.

Pár év és nagyon jó árban lesznek a használt elektromos autók, mert egyre több lesz eladó másod, vagy sokadik kézből.

2023. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!