Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A személyautó alvázán hová...

A személyautó alvázán hová érdemes a lopásgátlót (nyomkövetőt) felhelyezni?

Figyelt kérdés

...ahonnan a tenyérnyi, erős mágnes nem esik le miközben a jármű halad.

Meg tudnám nevezni a modellt is.



2023. júl. 18. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kesztyutartoban van elrejtve 1 airtag
2023. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez akkor is jol jon, amikor nem tudod, hogy hova parkoltal XD
2023. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted ha az alvázra teszed,akkor hogy látja a GPS műholdakat? Max valahova a szélvédő mögé lehetne tenni.
2023. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%

#3 miert ne latna a muholdat?

Ha beallsz a kocsival a garazsba akkor is latja a muholdat, ugyan ugy ahogy a kocsi alol is tudsz telefonalni.


Istenem te infantilis….

2023. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is airtag van elrejtve a régi autónkban, az újban van rendes biztonsági rendszer. Én kicsit szétbontottam a középkonzolt és úgy rejtettem el, de azért azt tudni illik hogy egy profi ellen nem sokat ér az airtag, egy pillanat alatt meg lehet állapítani hogy van-e a közeledben és akkor meg fogja keresni, ki fogja dobni. Mindenesetre mire megtalálja, már kellett egy jó fél órát bénáznia az autóban... :)
2023. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszatérve a nyitó kérdéshez: hol van az autók alvázán az a nagyobb sík terület amihez tisztességesen odatapad az erős mágnes, és a hely sem túl forró?
2023. júl. 18. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tutira akarsz menni akkor pajzs védelem.
2023. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!