Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo személyautók tényleg...

Volvo személyautók tényleg problémásak szerelés szempontjából?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy gyakran “sima” autószerelők, független szervízek tudása kevés egy ilyen autó javításához, ha komolyabb probléma van.
2023. jún. 21. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik szerelo tudasa "keves" egy autohoz, az valoszinuleg nem rendelkezik diagnosztikai gepekkel. Anelkul csak talalgatas a zsebedre. Keress jol felszerelt muhelyt, de ne a szomszed jo ismerose legyen az.
2023. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik. A Volvo is használ mindenféle motort, pl. második generációs S40-ben volt Ford, Mazda és Volvo benzinmotor, illetve PSA és Volvo dízelmotor. Egy típus, négy különböző gyártótól származó motor, nyilván. Meg ha már S40, akkor azok alatt Ford futómű van, de más típusok alatt meg nem. Szóval általánosítani nem lehet.


De összességében én még nem találkoztam olyan Volvoval, ami bármi okból problémás lett volna. Persze előfordulnak néha nehézségek, de semmi kiemelkedő, ami miatt problémásabbnak gondolnám bármi másnál. Vannak a Volvonál százszor problémásabb autók.

2023. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!