Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus ismerőstől aki...

Ford Focus ismerőstől aki autoszerelő?

Figyelt kérdés

Lenne egy autó 2006-os Ford Focus Sedan, 225.000km van benne. Állapotra jó a kocsi, a rozsda itt ott kezdte meg (kerék ív, festék megpattanás helye stb. de ezeket megpróbálnám javítani, kozmetikázni, a futóműve szép állapotú és az alja sincs szetrohadva.


950.000ft lenne a kocsi, 1 év még a műszaki.

Az ismerős akié a kocsi autoszerelő és van neki egy műhelye is, szóval megvan hova vinném a kocsit ha szervíz stb. :) :D


Ti megvennétek? Ilyen ismerőstől érdemes?



2023. júl. 19. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt autoszerelo valogatja. Több autoszerelo ismeros is olyan, hogy a sajatra abszolut nem jut ideje. Tőlük nem vennék.

Ritka az akinek a sajat autoja is patika állapot.

2023. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy milyen szerelő. Ráadásul nagyon olcsó, ezek jó állapotban 1.3-1.6 millió körül mennek. Gondolom nem adott ekkora baráti kedvezményt, szóval valamiért áron alul van.
2023. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Pont így lehet a legnagyobb kotlákat kifogni.
2023. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Olyan autót amit lakatolni kell, nem vennék. Én nem értek hozzá, a karosszérialakatos és fényező munkadíjak pedig 2-3x növekedtek az elmúlt 2 évben. Ha te úgy látod hogy a kerékívet megkezdte a rozsda, nem tudod mi van még ott a doblemez alatt. Ha bontani, lemezelni kell, az egész elemet fényezni, simán rászaladhatsz egy 200-250 ezres javításra. De lehet hogy keveset mondtam.

Inkább 1,2-től nézelődnék, olyat aminek egyáltalán nincs karosszéria problémája. Valószínűleg az ismerős is ezért adja ilyen olcsón.

2023. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

950e-ért rozsdás autót?

Én 140-ért vettem rozsdamentes renyót, igaz, hengerfejtömítést kellett cserélni, de azt házon belül megoldottam.

Fordok eléggé rozsdásodnak, bizonyos típusok.

Bár ha dízel, és felújított üzemanyag rendszerrel van, akkor jó lehet rozsdásan is.

2023. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!