Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Yamaha XT250-es...

Adott egy Yamaha XT250-es motor, '79-es évjáratú, megy rendesen, de 5. fokozatban nem forg 5000 fölé, a gyári áttétel 15-47, most 15-40 van rajta, gárilag 120 lenne a végsebessége, így csak 90, de pont hogy gyorsabban kéne mennie, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz egy 44 éves motortól aminek teljesítménye már töredéke az újkori önmagának? Erre meg hiába tesztek egy kisebb láncáttételt,mert ahhoz mégtöbb erő kellene neki hogy kiforgassa.
2023. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönök a választ!

Én is ugyan erre gondoltam, de ahhoz képest hogy kissebb a lánckerék, rendesen ugrik, meg szedi a lábát így is. Igazából van hozzá egy másik blokk, azt tervezem felújítani.

Hát azért köszi még próbálkozok, de nekem így is jó a motor, csak ez lepett meg.

2023. júl. 23. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hatalmas különbség áttételben. Szimplán nincs már ereje a gyorsításhoz.
2023. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!