Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elinduláskor kell indexelnem?...

Elinduláskor kell indexelnem? (Személy gépkocsival)

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen.
2023. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nono! Csak várakozóhelyről való elinduláskor. Honnan tudnák a többiek, hogy te most menni akarsz?
2023. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha a töküres az út, ahonnan indulsz, akkor kihagyhatod, egyébként érdemes.
2023. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%

Én soha nem szoktam mivel megvárom amíg mindenki elmegy és utána indulok el. Úgysem fog elengedni senki ha mégis azt kockáztatod vele hogy miattad befékez valami jó lélek és a mögötte lévő nem számít rá majd belehajt.


Megállást csak akkor ha közvetlenül vannak mögöttem vagy nagyon nyomul rám viszont ha nincs senki vagy messzebb van akkor szarok rá mint úgy általában. Nem szeretem használni.

2023. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha csinálod a jogosítványt megtanítják ezt is.
2023. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Érdekes, hogy a 3-ast lepontozták. Ha egy városszéli üres utcában állok egyedül, ahol előre és hátra is látom, hogy egy lélek sincs, akkor kinek kellene indexelni?
2023. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
3. és 4. azért lett lepontozva, mert nem személyes gyakorlat felől érdeklődik a kérdező, hanem tanulóként a szabályos elindulásra kíváncsi. És erre a felelet az, hogy kell.
2023. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
7: semmi utalás nincs tanulóra a kérdésben, a tanulónak amúgy elmondják, ha tanul
2023. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
59%

Hivatalosan kell! Vizsgán pl megbuktatnak ezért


De ha tök üres minden és még egy biciklis meg egy részeg bácsi sem jár arra akkor nem muszáj, mert tulajdonképpen az irányjelző másoknak jelzi, mit szeretnél…

2023. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szabály szerint kell mindig, igen. Szokták is mondani, hogy SIKK-esen kell indulni, vagyis Sebességbe tevés, Irányjelzés, Kézifék kiengedése és Körültekintés.
2023. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!