Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten mennyire szívás...

Budapesten mennyire szívás autóval közlekedni?

Figyelt kérdés

Gondolom az ingyenes parkolók nagyon ritkák lehetnek.

Ha meg van is akkor gondolom fullra tele vannak. De még a fizetősek is meg vannak telve gondolom. Az egy nagyon túlzsúfolt város.

A parkolás lehet a legnagyobb szívás az egészben



2023. júl. 25. 18:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20 Persze, a váltás is idő, bonyodalom, meg abszolút szürreális ilyen összegnél. Volt olyan hogy egész nap nem működött sem az online sem a mobil díjfizetés. Tételezzük fel hogy én úgy élek hogy megérem a felnőtt kort és van nálam 3 eft apró ahogyan azt lifehacker barátaink szerint kellene. Oké, beledobom azt a 3 ezret és utána? :D Mert az a 3 eft nem fut ki egy de még fél munkanapot sem. Ilyenkor jön a bünti. :D De az is elég ha egyszer visszadob 1500-at az automata, meglepődtök mert nem fogjátok tudni kivenni, kivéve ha van nálatok egy csavarhúzó. :D
2023. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%
#21 Hát figyelj, én a múltkor 9 perc séta alatt a villamosmegállóig nem tudtam telefonról egy árva BKV-vonaljegyet megvenni. Tudod, mit csináltam? Lesétáltam azt a távot is, amit villamossal tettem volna meg. Az élet nem habostorta.
2023. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén ráérsz, sétálhatunk egyet, mondjuk Óbudáról a belvárosba. Te húzod a gurulós szerszámost, nem nagy kunszt, ha sikerül vehetünk vonaljegyet is. Én majd viszem a többit. Út közben pedig meghívlak egy szelet habostortára. Én viszont browniet eszem mert azt szeretem.
2023. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%
#23 Na, viszont ha ennyire rászorulsz arra, hogy autóval juss el valahova, akkor viszont még csak nem is lifehack, hanem szükség és józan paraszti ész legalább a parkolóautomatára elég fémpénzt hordani magadnál. Ne legyél életképtelen. Legyél sikeres.
2023. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%

kedves kérdező...ez nem túlzsúfolt város, csak te hiszed...aki itt él, az mindig talál parkolót..

Amúgy ha sajnálod azt a pár száz forintot egy pláza aljában, akkor baj van...

2023. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#25 Amúgy ja, én 20 ezres városban élek, megyeszékhelyen csináltam a jogsit. Évi 2-3x jártunk Pestre, persze frissjogsisként a sarokra meg a világ végére is én furikáztam a családot. Féltem Pesttől. Apám is utálta emlékszem már gyerekkoromban, ha át kellett menni Budára. Amikor egyetemista lettem, akkor nem vezettem, csak havonta otthon amikor anyámat furikáztam, nagyon néha céges autót vagy MOL Limót 5 perces utakon.

Aztán megcsináltam az A jogsit, és azóta mindenhova motorral járok, ha költözködöm, autót bérelek, és rájöttem, hogy nagyon nem para Pesten közlekedni, és ha picit is ismered a környéket, ahol többet jársz, már a kerülőutak, egyirányú utcák, buszsávok stb. is megvannak. Túl van démonizálva nagyon a pesti közlekedés. Oké, agglomerációból dolgozni jönni csúcsidőben tényleg sz*r. De az tömegközlekedéssel is szar, én Újbudán éltem és Újpest-Mogyoród határán dolgoztam, hát már akkor hajnal 5-kor indultam és kora délután jöttem haza, hogy ne legyen heringparti, kemence a metrón-buszon, hanem tudjak nyugodtan, ülve olvasni az 50 perces, háromjárműves utak alatt.

2023. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
*éltem. élTem. 10 éve Budán élek. :D
2023. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
58%
Ha tehetem kerülöm az autózást Budapesten, nagyon kora reggel vagy késő este / éjszaka élhető, nappal főleg a belváros teljes káosz. Biciklivel a külvárosból is majdnem mindig gyorsabban eljutok ahova mennem kell ha belvárosban van dolgom, de sokszor tömeggel is, ráadásul kifejezetten frusztráló a dugóban ülni órákat mindenkinek, tehát idegesek is az emberek.
2023. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
#28 Nekem is van egy kollégám, aki állította még Karácsony sávjai előtt is, hogy a Hungárián belül a bicikli a leggyorsabb. Na, hát hozzá hasonló kamikaze pilótát én még filmen sem láttam. :D
2023. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#24 Nem szorulok rá, ritka alkalmakról van szó, viszont akkor huzamosabb ideig. És nem, akkor sem fogok váltani, inkább ahogy írtad, sikeres leszek. Majd az ügyfél kifizeti a büntiket felárral. :)
2023. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!