Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most mi legyen? volkswagen golf 4

Most mi legyen? volkswagen golf 4

Figyelt kérdés
van nekem egy volkswagen golf 4... a csomagtér zár az szar ( játszani kell a kulccsal hogy kinyiljon..) itt németországban egy vw szakszervíznél rendeltem egy új zárat. és email bizonyíték van hogy be is szerelik majd... ma megjött a zár.. és mikor rá kérdeztem hogy akkor beszerelik?? rögtön hárítottak.. hogy " túl bonyolult." nincs ember mert szabadságon vannak.. stb stb... szóval most ott vagyok hogy megvan a zár és ennyi... ez szakszervíz???? egy k**a zárat nem tudnak kicserélni???

2023. júl. 25. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor fogod, megnézed hogy kell és kicseréled magadnak. Nem lehet olyan nehéz az. Youtubeon biztos van hasonló videó.
2023. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan nincs semmi ötleted, hogy mi lehetne a következő lépés? Komolyan?
2023. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bonyorult kicserélni, csak nehéz hozzáférni, meg kell venned hozzá egy sürü torx bitkészletet. Vagy beszállsz a másik oldalról 😉
2023. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krwkco ***** válasza:
77%

"Vagy beszállsz a másik oldalról"

A csomagtartóba?

2023. júl. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 veterán vas ***** válasza:
48%

"egy k..va zárat nem tudnak kicseréli?" 😮


Visszakérdeznék?

egy k..va zárat nem tudsz kicserélni?

Ráadásul a saját autódon?

2023. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz elég jól németül, hogy ezt megkérdezd tőlük? Vagy megreklamáld a odlgot, vagy mi a gond igazából?
2023. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Nyomtasd ki az emailt, kéresd az illetőt, aki írta, és kérd számon az ott lévő illetékest, hogy miért nem tartják be, amit ígértek. nem tudom, ott hogy van a fogyasztóvédelem, de megpróbálhatod megijeszteni őket velük.


#1-3-5 Képzeljétek, nem mindenki ért mindenhez. Lehet nem tud zárat kicserélni, lehet valami más dologhoz ért, amiről meg nektek nincs fingotok se.

Véleményem szerint inkább bízza egy hozzáértőre - még ha egy pitiáner dolog is -, minthogy összemókoljon valamit magának, ami lehet, hogy rosszabb. Pont ezért van annyi tákolmány az utakon, mert mindenki megcsinálja magának.

2023. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!