Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam az első forgalmi...

Megbuktam az első forgalmi vizsgán. Elment az önbizalmam teljesen. Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Kb. 10 perc vezetés után csináltam egy hülyeséget. Rámentem a forgalom elől elzárt területre egy éppen parkoló autó miatt. Addig teljesen jól vezettem. A vizsgabiztos is megdicsérte a vezetésem, illetve a vizsga előtti ellenőrzésem. Az Y-t is jól megcsináltam. Ez egyébként hétfőn történt és azóta a fejemben van és nem hagy nyugodni. Egyébként azért hajtottam rá, mert összekevertem azzal a szabállyal, hogy álló, parkoló kocsi, ha elfoglalja a sávom, akkor ráhajthatok a záróvonalra.

2023. júl. 26. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ugyan nincs jogsim, se ambícióm hozzá, de szerintem emiatt ne szomorkodj :) Ezért feladni butaság lenne. Egyél egy kis csokit, nyugodj meg, és menj el újra vizsgázni. Márcsak az eddig rászánt pénz miatt is, nem szabad a célegyenesben feladni :D Hajrá!
2023. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érdemes.

Rengeteget megvágnak először.

Én 3. alkalommal mentem át, mindig túlizgultam. Olyan ostoba hibákat követtem el, amiket a gyakorlóórákon soha.

Szellőztesd ki a fejed, gyakorolj és menni fog!

2023. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek megesnek. Beszéld át az oktatóval azt a helyzetet, aztán folytassátok.
2023. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Mindenki megbukik az első vizsgán. van olyan ismerősöm, akinek már nem tudtak mit kitalálni és azt mondták neki, azért buktatják meg, mert túl magabiztosan vezet.
2023. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes! Az lenne a hülyeség, ha veszni hagynád! Nagyon sokan buknak 1-2-3x, néha ok nélkül is buktatnak. Legyen meg a jogsi, ha már ennyi időt és pénzt rászántál.
2023. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen folytasd még! Sokan buknak 3x is. Ne add fel!
2023. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már érdemes folytatnod! Másodjára még jobban oda figyelsz és sikerülni fog.
2023. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Nekem eddig 2 sikertelen lett. Holnap lesz a 3.ik vizsgám.

Akármilyen rossz èrzès van benned utánna, nem kell abbahagyni már ennyire a cèl felè, úgyis sikerülni fog

2023. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert utolsó!
2023. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#8: végül átmentél?
2023. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!