Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok van olyan autó amit...

Csajok van olyan autó amit magassarkúban nem tudtatok vezetni?

Figyelt kérdés
Nekem pl.ilyen a kispolski és a régi vw bogár amit nem bírok semmilyen magassarkúban ,de a BMW-met simán elvezetem bármilyen magassarkú cipőben ,viszont a magassarkú papucsaimban nem tudom azt sem ,olyankor mezítláb vezetek. Hasonló dolog történt veletek is ?
2010. okt. 14. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyen bmw-t, amit magassarkúban vezettek. Az összes szőnyeg, szigetelés, kutyafüle fémig kilyukadva, szétszakadva. Kb. fél év alatt. És azért került a szerelő barátomhoz, mert a magassarkúban vezető hölgyemény nem tudott elég gyorsan fékezni a hülye cipője miatt (beakadt a magas sarok a szőnyegbe) és összetört egy ártatlan autót.

Aki magassarkúban vezet, az ön- és közveszélyes. Pont.

2010. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Remélem egyszer a magassarkúddal együtt nekimész valaminek! Vezetni cipőbe kell b+ nem kisestélyibe, meg sombreróval a fejeden!!! Mindegy, nő...
2010. okt. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
0%
Sok autót vezettem magassarkúban ,de a peugeot J5 mikróbusz az nagyon kifogott rajtam. Próbáltam de nem tudtam elvezetni sehogy. A 12 centis sarkú topánkát le kellet vennem a vezetéshez. Mezítláb vezettem a pesti dugóban ,úgy jó volt. Ez van.
2010. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
0%
Wartburg . A pedálok nagyon rosszul állnak benne ,magassarkúban nehéz vezetni.
2010. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
35%
hát én CSAK magassarkúban érzem a kocsit rendesen... és addig mig a retkes pasik nem tudják mennyivel egyszerüebb sarkon kitámasztott magassarkuba vezetni fogják be-!!!!
2010. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Ja mert a RETKES nők* értik, nagyon fa sza lehet kitámasztott cipőbe vezetni. Még jobb ha magasarkú papucsba vezetsz, de csak is lezárt úton tele fával, hát hogy ha az egyik megöl te öntelt beképzelt hulye ... Nem viccből küldenek el a vizsga biztosok, meg az oktatok magasarkúban, és kérnek meg, hogy vegyél fel normális cipőt, mert az baleset veszélyes.


Nálunk az asszony is csak úgy vezethet, hogy átveszi a rendes cipőjét, vagy ül az anyos üllésen pont.


Kedves Kérdező!


Ha provokációnak szántad a kérdést akkor sikerült. Ha komolyan kérdezed, akkor meg gondold újra, a koncepciót, mert baleset veszélyes... föképpen a papucsal tetézve lecsuszik a lábadról be a fék allá és már nem tudsz megállni. Vagy be a gáz allá egy előzésnél nem tudsz gyorsítani. Tessék berakni az autoba egy váltó cipőt 5 perc allat 2x lecseréled a cipődet és már is sokkal nagyobb a biztonság.



* Itt kérnék ellnézést, minden normális hölgytől, természtesen nem nekük szólt, ha nem a zseninek előttem.


31F

2010. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
11%
sajnálom h a szegény ASSZONYOD befolyásolod és te barom az OKTATÓM mondta h ne merjek többet lapos talpúba oda állitani mert ugy vele biztos nem vezetek.... (40 éve oktat)
2010. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:53

Te akkora paraszt csaj lehetsz, hogy arra nincsenek szavak. Megnézném azt az oktatót..

2010. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Aha és aztán felébredtél mert reggel van! :P Vizsgán TILOS a magasarkú viselése mert baleset veszélyes ... az oktató, ha tényleg létezet iylen akkor egy diszf/asz, hogy baromságra oktat.


Am. igen a zasszony köszöni szépen jól el van így, hogy nem hagyom baleset veszeélyesen közlekedjen. De mondom, hogy teljesen nyugodtan, vezzesél így elzárt területem és öld meg magadat mert az ilyen barom ne szaporodjon, így is elég h/ülye van ebben az országban.

2010. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
21%
hát ezt sz/**poted mert tegnap vizsgáztam és magassarkú volt rajtam :D
2010. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!