Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.8t utàn egy 131 lovas 1.9pd...

1.8t utàn egy 131 lovas 1.9pd mennyivel lenne gyengèbb érzetre?

Figyelt kérdés
1.8t-m volt, de most ilyen kocsira fogok vàltani. még nem vezettem dízelt, csak ültem az anyóson 1.9pd-ben, és elég jól ment érzetre, és az csak a 101 lovas volt. mennyire érezném gyengébbnek a pd-t? azért 50 lóerővel gyengébb, és nem olyan pörgős motor, de nyomatéksabb, és egy chippel el lehet érni 400 nm nyomatékot, ami azért jóval több mint az 1.8t-ben, és hamarabb is jön meg a nyomás.
2023. júl. 27. 16:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Itt egyedül te vergődsz. Én írtam 2 mondatot, amivel az égvilágon semmit nem akartam, csak segíteni neked, hogy ne vegyél egy zsák szart. Mindezt 2 mondattal. Te meg elkezdtél hisztizni, mert nem tetszik a valóság. Hát így jártál barátom.


"miért olyan népszerű"

Mert olcsó, mert SZAR! Ennyire nem lehetsz naiv.


"sokkal több autót vett már"

Kereskedő vs szerelő.


"látott amit te valaha életedben fogsz"

Napi átlag 3 munkalapom van, ő kereskedőként vesz vajon naponta 3 autót? Na, szerinted?


"annak vonod a szavát kétségbe"

Nem, én a te alaptalan hülyeségeidet vonom kétségbe.


"Azt mondja hogy megbízható, a pd elemekre kell figyleni, időben megcsináltatni aztán annyi"

Nem lehet rá figyelni, egyszer csak tönkremegy, ott hagy az út szélén, hívhatod a trélerest. Ezáltal időben megcsináltatni sem lehet.


"Én arra voltam kíváncsi, hogy érzésre mennyivel rosszabb"

Én meg írtam, hogy sokkal és hogy ha ezt el akarod kerülni, akkor vegyél 2.0 CR-t. Úgy gondolom, hogy ez válasz a kérdésedre. Az csak egy röpke jelentéktelen megjegyzés volt a válasz mellett, hogy a PD ráadásul még szar is. Csak mivel neked ez megsértette a lelki világodat, a válasz nem is érdekelt, csak az, hogy leszaroztam a fostaliga PD-t. És most itt járunk.


"Valami féle erekciód van arra, hogy neked adjanak igazat mindenképp?"

Valamiféle erekciód van arra, hogy egy guruló trágyadombot vegyél és másokat szidalmazz, mikor ők csak jót akartak neked?


"Nem tudom ki nem látja be a tényeket."

Nem hát, mert hiányzik belőled az önkritika.


"akkor mindenhol ezt írnák a neten"

Írják is, csak úgy nehéz észrevenni őket, ha te olyanokkal veszed körbe magad, akik azt mondják, amit te hallani akarsz.


"senki nem is keresne ilyen motorral autót"

Senki nem is keres már ilyen motorral autót, kivéve ugyebár egy bizonyos korú embercsoport, akikről már oly' sokat meséltem.


"még mindig az egyik legkeresettebb az öreg használtautók piacán"

Tényleg? Mert sokkal több van belőlük hahu-n, mint a vetélytársaiból. Ha olyan jó, miért akar tőle mindenki megszabadulni és ezt a nagy keresletet miért nem vásárolja fel az a sok ember, aki szerinted keresi őket?


Én szívesen folytatom, döntsd el, hogy mi legyen. :)

2023. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

#11

Teljesen igazad van, hogy a CRTDI egy jobb motor, de valószínűleg a kérdezőnek nem alternatíva ez a motor, hiszen az 5-10 évvel fiatalabb autót jelent VW konszern esetén, mint amiben ő gondolkodik!

2023. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12-es, más a helyzet. nem szeretném részletezni, konkréten most egy autó van, amibe mondjuk úgy hogy “muszáj” belemennen, és az ezzel a motorral van szerelve. ha nagyon érdekel, akkor privàtban leírom neked hogy mi a helyzet.
2023. júl. 27. 20:06
 14/18 Koaxk Ábel ***** válasza:

Kérdező nem akarlak megbántani nem személyes, de nem vagyok sem orákulum, sem pszichológus, így mellőzném a privát beszélgetést.


Így kérdések alatt, nagyon szíves adok tanácsot legjobb tudásom szerint, ami toplista szerint többnyire jó, időnként meg baromság, de senki sem tökéletes.

2023. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem is azért írtam, mert minden àlmom hogy privàtban írjak neked. hanem azért, mert direkt leírtam, hogy csak ez a motor tud szóbajönni, erre leírja nekem hogy vegyél cr-t… és azért írtam, hogy aki tud normálisan válaszolni, annak leírom privàtban hogy mi a helyzet, de ide nem fogom leírni, hogy ilyen unalmas életűek, de csemegézgessenek, mint amelyik itt okoskodik.
2023. júl. 27. 20:29
 16/18 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Nézd amit tudtam már leírtam nagy általánosságban ezzel a motorral kapcsolatban így látatlanban, így semmi többet nem tudok hozzáfűzni akkor sem, hogyha leírod milyen módon jutsz az autóhoz.


Azt meg nyilván értem, hogy a magánéletedet nem írod ide ki, minek is kéne?!?

2023. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15 "direkt leírtam, hogy csak ez a motor tud szóbajönni, erre leírja nekem hogy vegyél cr-t"


A kérdésben egyetlen szóval sem írtál ilyet te balek. Ezt kizárólag azután kezdted el hajtogatni, hogy ajánlottam a CR-t.


Szóval most már nem csak azért vagyok hibás, mert segíteni szerettem volna, hanem azért is, mert nem vagyok gondolatolvasó.


Gratulálok.

2023. júl. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

Hasonló lökettérfogat mellett két turbós közül mindig a benzines lesz az erősebb. Ráadásul az 1.8t-t is remekül lehet tuningolni, ami odaver a chipselt dízelnek.

A turbódízelnek addig volt létjogosultsága, amíg a sportkocsikat leszámítva minden autó szívóbenzin volt, de azért ne felejtsük el, hogy egy 1.6-os szívóbenzin ha nyomatékban nem is, de teljesítményben odaver az 1.9 dízelnek.

2023. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!