Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A benzines vagy a dízel...

A benzines vagy a dízel autókat szeretitek jobban és miért?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mind kettőnek van előnye és hátránya is. Imádom a benzin illatát gyakran tekertem le a tankpsapkát az aprilian... 😅Azt szeretem, hogy lehet pörgetni. Nem csak az autót, hanem a motort(főleg ahogy ordít a 2t motor) és a fűkaszát is. Valamint zavar a diesel kerregő hangja és régi dieselek kipufogó végterméke🤢. Röviden ennyi.
2023. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én a dízelek hangját szeretem nagyon. :D
2023. aug. 5. 14:52
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak benzines autóim voltak. Talán azért, mert én még a Ladás korszakban kezdtem autózni, nem voltak dízel személyautók, 90-es években amikor megjelentek a dízel Mercik, Golfok, Audik itthon, azok még nagyon gyenge, hangos, kerepelő pusztulatok voltak, plusz télen indulni se szerettek.

Ma már azért jobbak, de ettől függetlenül nem kellene.

2023. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha fizetnének sem kellene dízel.
2023. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

mindkét motortípus attól függ, ki gyártja..Európa részére csakis dél-Korea dízelei a verhetetlenek. Az összes fentebb említett betegségek nem léteznek egy dízel mazdában, vgy dízel kiában...


De ezzel együtt a suzuki benzines motorjai verhetetlenek.( hétköznapi munkásembernek)

2023. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a kérdés, hogy melyiket szereted és hogy miért.
2023. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Aki nagyon sokat megy, annak dízel, többieknek benzines. Sokkal könnyebb fenntartani egy benzinest. Használtan olcsón csak benzinest szabad, halálból visszahozni egy dízelt kész csőd.
2023. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Dízel. Alacsony fogyasztás, tetszik a hangos, kerregő traktorhangja, lehet vele vontatni, nagy a nyomaték, kevésbé pörgős, szeretem a gázolaj illatát.
2023. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hát én benzinessel is ráfaragtam, 2000 km-t mentem vele mióta megvettem és már 1 milliót rá kellett költeni vételáron felül, de most megint szervízbe kell vinni.

2023. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9: Sajnálom az esetet. Remélem, most már jó lesz, ha nem, gyorsan add el...
2023. aug. 5. 18:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!