Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázüzemű járművek minden...

Gázüzemű járművek minden esetben benzinnel indítanak, majd váltanak át akár manuálisan, vagy automatikusan gázra?

Figyelt kérdés

Vicces szitu, de akartam menni a cég gázos targoncájával. Indítok, de 5-10 másodperc után leállt, 3-4x próbáltam, és mindig ugyanez. Hátranézek,hogy megvan-e nyitva a palack, de az nem is volt fenn. 🤣🤣

Ennyi gáz meg gondolom maradhatott a csőben, hogy többszöri indításra is beinduljon.


2023. aug. 5. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Használtam gázüzemű targoncát, a mostani melóhelyemen is van egy, de abba csak gázpalack van, nincs külön benzintartálya.
2023. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is csak utólag agyaltam, hogy talán benzinnel indíthat, és automatikusan átvált, de nem néztem jobban körbe, hogy van-e valahol benzintankja, de majd a jövőhéten megnézem. Autóknál hallottam,hogy a benzin-gázosok először benzinnel indítanak.
2023. aug. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!