Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek miért nincsen...

Szerintetek miért nincsen sehol sem elegendő parkolóhely?

Figyelt kérdés
2023. aug. 6. 05:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert több, mint 3,5 millió autó van forgalomban Magyarországon.

Európára általánosan jellemző, hogy az utak, közterületek nem bírják a gépjármű terhelést, és nem is Magyarországon a legrosszabb a helyzet.

Túlzás, hogy sehol nincs parkolóhely, de bizonyos, és hatalmas területeken valóban problémás autóval várakozni, de még közlekedni is.

2023. aug. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert 20 éve még nem volt autóm, azóta vettem egyet, és valószínűleg nem vagyok ezzel egyedül.
2023. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Több az autó, mint a parkolóhely. Nem?
2023. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nincsen sehol? BP-n en mindig talalok.
2023. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 20 évben megkétszereződött az autók száma, ezzel párhuzamosan az infrastruktúra, a parkolóhelyek száma alig növekedett.

Plusz az emberek is elkényelmesedtek, "a wc-re is kocsival járnak".

2023. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok az autó.
2023. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess Fortepanon régi városképeket a 60-70-80as évekből, látni fogod rajta hogy akkor mennyi autó volt, mennyi autóhoz tervezték a várost és mennyi van ahhoz képest most.
2023. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Regen az utcakat, epuleteket nem ugy alakitottak ki hogy legyen parkolo minden uzlet elott mert akkor sokkal kevesebb auto volt.

Usaban regen is autoval jartak az emberek, igy mar akkor is gondoltak arra hogy ha epitenek egy korhazat akkor epitenek parkolot is amit kesobb parkolohazza alakitanak. Vagy ha nyilik egy etterem akkor annak van parkoloja, ahogy a boltoknak is van.

Ha itt kint elmegyek bankba, orvoshoz, postara akkor mindig van parkolo.

Magyarorszagon ha elmegyeka bankba ami pl a foteren van akkor parkolok ott ahol epp tudok, postara is ugy megyek hogy elotte 5 percig parkolohelyet vadaszok.

Legutobb mikor otthon voltam akkor akartam enni kinait de sehol sem talaltam parkolot, korbejartam az osszes utcat a kornyeken mig vegul egy kis utcaban talaltam helyet. Usaban soha nincs ezzel gondom.

2023. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet minden sarkon 100 parkolóhely. És nem is igazán akarják, amit meg is értek. Pedig én kifejezetten autópárti vagyok. Nagyvárosokba már nem fér ennyi autó.
2023. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!