Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatóm nem mutatta meg a...

Az oktatóm nem mutatta meg a balra hátra merőleges parkolást. Ott mire kell figyelni,mennyivel kell túlmenni a parkolóhelytől és mikor kezdem el forgatni a kormányt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem fogjuk tudni elmondani úgy hogy élőben meg tudd csinálni. Miért nem mutatta meg? Mondd meg neki, hogy csináljátok azt.
2023. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az y megfordulást is csak a 30.órán mutatta meg.
2023. ápr. 18. 15:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha a seggét odarakod a helyhez és érzésre parkolsz be. Ez a "mikor kezdjem el forgatni a kormányt" minden autónál más.
2023. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Valahogy így: [link]

Bocs, ha csúnya, de remélem érthető.

2023. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget💕
2023. ápr. 18. 15:52
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Lényegében ugyanaz, mint az Y fordulás
2023. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Kb. én úgy szoktam, hogy az autók hátulját nézem, tükörből. Nekem kicsi autóm van, ha merőleges az én autóm meg a másik autó hátulja, akkor tekerek. Tükröt nézem folyamatosan. Ha látom, hogy oldalt ott a másik autó a tükörben és nem megyek neki, az jó. Akkor kell figyelni a másik oldalra is. Férjem autója nagyobb, ott meg konkrétan látni az autó hátulját a tükörben, hogy áll a másikhoz képest. Kb. a 2. autó hátuljánál szokott lenni a visszapillantóm, a távolabbi oldalánál, de ez ugye sok mindentől függ, mekkora autók, mekkora a kettő között a hely.

Parkolj Viktóriával app segít.

2023. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell tükörből megtanulni tolatni, mert akkor látja az ember hogy hogyan mozog az autó és úgy tekeri a kormányt.
2023. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
#8 Ezt ne mondd itt hangosan, mert múltkor kérdezte valaki, hogy vegyen-e tolatókamerát az első autójára, mert fél tolatva parkolni, erre én mondtam, hogy ne, mert sosem fog megtanulni parkolni, ha az első perctől a kamerára hagyatkozik. Erre mindenki lepontozott. :D
2023. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Nehéz elmondani, ahány autót vezettem, annyiféleképpen csináltam. Amikor úgy érzem, hogy ideje tekerni a kormányt, tekerem, annyira amennyire kell. Vizsgán asszem kétszer is lehet korrigálni. Ott a tükör, hátra is tudsz nézni, nem értem, mi a nagy kunszt benne.
2023. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!