Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elm 327 obd hiba kód kiolvaso...

Elm 327 obd hiba kód kiolvaso nem csatlakozik az autómmal. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Opel Astra 1.8 X18XE 2000es kupérol van szó. Több féle programot próbáltam(car scanner,obd Mary,infocar,eobd,scanmaster) viszont nem tud felcsatlakozni az autóhoz. Más autókkal működik az eszköz. Kis kézi hibakód kiolvasoval is próbáltam az sem működik. 1 éve az egyik ismerősöm szomszédja viszont fel tudott csatlakozni rá egy ugyanilyen eszközzel.


Mi lehet erre a megoldás? Szerelom is csak laptoppal tudta kiolvasni viszont az jelentősen drágább havi díjas szoftver ha jól tudom.



2023. aug. 7. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezektől a kinai vackoktól ne várj sokat, vagy működik vagy nem. Próbálhatsz te bármilyen appot ha még csak a kapcsolat se jön létre a telefonod és a OBDII-es olvasó közt. Nekem is van ilyen, de Skodámban még a Led se világít rajta, rokon Zafirájában meg a telefonhoz nem csatlakozott. Ezek kb ennyit érnek.
2023. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Létrejön a kapcsolat a telefon és a vacak közt. És másik autóban működik is,de más megoldasra is nyitott vagyok 30-40 ezer ftig.
2023. aug. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!