Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne egy benzines...

Mennyibe kerülne egy benzines Lada Niva dízelesre alakítása?

Figyelt kérdés
Mennyiért lehet kapni normális motort és mennyi lehetne a munkadíj+egyéb költségek?

2023. aug. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Hat kell bele egy uj motor ami kb 1 millio, kell bele uzemanyagszivo, kell bele ugye uj uzemanyagjelzo, igy ilyen 1,2 millio lenne
2023. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem ilyen egyszerű.

Mi fér be a zsiguli motor helyére, kuplung harangot, kuplungot össze kell házasítani valahogy egyedileg, kipuffogót is át kell alakítani. A motor felfohatását is ki kell alakítani. Erre ha közúton használnád átalakítási engedély is kellene.

Valahogy így:

[link]

2023. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.9 TD motort gondoltam, mint amivel nagyon kevés gyári is készült. Mennyibe kerülhet pluszban az, ha szerelő csinálja, nem én?
2023. aug. 8. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
az 1. tudja mit kell csinalni
2023. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a "gyári" az Peugeot 1.9 D vagy TD motor volt mint az Daewoo-FSO-ban.

Ára ennek passz. Kell egy olyat találni akinek van affinitása ilyennel mókolni. Nem lesz olcsó.

2023. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Papírozni úgyem fogod tudni lepapírozni. Másrészt azt a rozzant kasznit szét is rázná egy dízel motor.
2023. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ukrajnába gyakran raknak bele Merci 5 hengeres dízelt. Így nyomatékosabb, terepen továbbra is verhetetlen
2023. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen!

Legjobb példa mindig az ukrán példa.

Vagy mégsem? 😮

2023. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!