Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy profi motoros megtudna...

Egy profi motoros megtudna lépni a rendőrök elől?

Figyelt kérdés

Egy komolyabb sportmotorral egy tapasztalt motoros képes lenne lerázni az utána eredő rendőröket?

Ha autóval megkísérlik néhányan, akkor gondolom motorral is esett már meg az idők során ilyesmi.

Nyilván nem egy nagyobb városba vezető úton gondoltam, mert ott valószínűleg úgyis elkapnák az illetőt.



2023. aug. 10. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont városban/városba vezető úton van rá a legnagyobb esély, mert nagyobb a forgalom, a motoros simán kikerüli, meg bemegy szűk kisutcákba, az autós rendőr meg elakad. Ehhez nem kell profinak sem lenni.
2023. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2023. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Megtudna lépni, ha a szerencse is az oldalán áll, de ha a rendszáma fel van szerelve, akkor nem sok értelme van. Pár éve láttam egy videót egy csoportos, motoros üldözésről Amerikában. De ha jól emlékeszem egyet ott is megfogtak, a többi meg szétszéledt.
2023. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De vannak olyan rendszámtábla keretek amiket fel lehet hajtani, ha jól tudom, nem igaz?


Aki gondolom már menekülésre adná a fejét, az olyannal van felszerelve.

2023. aug. 10. 17:04
 5/8 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Van olyan természetesen. A kérdés, hogy miért akarják megállítani. Ha száguldozni akar, akkor már előtte felhajtja, így nagyobb eséllyel ússza meg, de még így ki tudják nyomozni járműtípus alapján - feltéve, ha nem lopott. Amennyiben egy az előtt indulnak utána, hogy felhajthatná, akkor lehet már előre feljegyzik a rendszámot, direkt az ilyen esetekre.


De ha csak arra vagy kíváncsi, hogy meg tud-e lépni, akkor meg, ha tényleg profi. Mondjuk utána mentegetőzhet azzal, hogy nem is ő vezette, de ez már más kérdés, hogy beválik-e.


Persze leszögezném, hogy nem ajánlom senkinek, hogy a rendőrök elől meneküljön, akármilyen profi. Lehet olcsóbban megússza, ha megáll.

2023. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Motoros rendor elol nem hiszem. Csak akkor ha kisebb motorral van es olyan a terep, utcakep, hogy ezt ki tudja hasznalni.
2023. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Röhögve.

[link]

2023. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Láttam már ilyet. Drukkoltam is neki, hogy kenődjön fel a szalagkorlátra.

Volt, hogy bejött.

2023. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!