Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lenne olvasotsága...

Szerintetek lenne olvasotsága egy olyan könyvnek amit a saját kalandos életemről írok és egy sportról ami egész jól ment, profi szinten, csak egy betegség miatt abba kellett hagynom, viszont a tapasztalataimat megtudnám osztani másokkal?

Figyelt kérdés
Szóval a könyv fő témája ez a sport lenne (nem akarom mondani most hogy mi de egyéni sport) amiben magyarországon profi szintű versenyző voltam, az ország legjobbjai ellen is versenyeztem elég jó helyezéssel. Mindezt 20 évesen, míg a többi ellenfelem szinte mindd 30+ éves volt. Sokkal többet szerettem volna elérni, csak sajnos egy komoly betegség közbe szólt ami miatt már nem végezhetem ezt a sportot. Viszont szeretném megosztani másokkal a tapasztalataimat, a kitartást, és mindent amit a pályafutásom alatt megtapasztaltam, hátha tudok segíteni másoknak akik ezt a sportot szeretnék magas szinten űzni, vagy akár csak hobbiból is. De persze ehhez az életemet is részben be kell mutatnom, mert minden mindennel összefügg ahhoz, hogyan juthattam el 20 éves koromra oda ahova. Szerintetek érdekelheti az olvasókat egy ilyen könyv? Köszönöm a válaszokat előre is! Szép napot mindenkinek:)

2022. máj. 24. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ebből a néhány sorból is jelentős mennyiségű önelégültség jött át, szerintem mindenkinek elég volt ennyi. Pláne ilyen "helyesírással".
2022. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg lenne olyan, aki elolvasná, de csak alapos szerkesztés és lektorálás után, mert a helyesírásod pocsék. Bestsellerre ne számíts, inkább olyan kiadásra, amit a CBA-ban árulnak.
2022. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen könyvek sajnos csak az ismert emberek tollából eladhatók. Noname figura, mint te hiába írja meg a frankót, a kutya se lesz rá kíváncsi. Gondolj bele ha téged érdekel egy adott sport és bemész egy könyvesboltba, majd látsz egy általad ismert sportoló által írt könyvet, azt veszed meg, vagy a Kovács Józskáét akiről sosem hallottál?

Magánkiadásban megpróbálkozhatsz vele, de ne sok sikerre számíts. :/

2022. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Wattpadon esetleg
2022. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan! Fel a fejjel! :)

Merj nagyot álmodni és írd meg!

Legalább megtapasztalod az alkotás felemelő mámorát.

Mellesleg, ha kifejezetten a sportodról írsz/írnál, lehet, hogy valaki pont az ehhez hasonlót akarná megtalálni a boltban! Ergó, ha megírod, zötyögős, nehéz úton(ez nehogy elbátorítson!) kirakják a polcra, simán lehet, hogy egy kíváncsiskodó könyvmoj leveszi és beleolvas. És kedvet kap a sportodhoz! :D

Vaaaagy akár az is lehet, hogy amelyik sportot űzted... Ugyanebben az ágból szökkenő kezdő akar jobbá válni, vagy épepn elköteleződni. És azoknak főnyeremény lenne ez a "saját tapasztalataim" könyv. Tudom, hogy itt van az internet, de nincsen jobb dolog a "hús-vér" könyveknél. És lehet, hogy pont egy ilyennel szeretetnéd meg az olvasást egy unott tinivel, aki eelelinte csak sportolni akart, aztán kezébe vett egy IGAZI(!), lapozható(!) könyvet és nem csak tanult belőle, de kapott egy élményt is.

Nem állíthatom, hogy a helyesírás hanyagolásával boldogulsz, de ha van valaki aki szívesen segít a javításban, szerkesztésben, akkor tényleg nincs miért lehorgonyoznod!

Nagyon drukkolok neked és majd szólj, mire jutottál!

Üdvözlettel:

Egy lelkes író-palánta, aki abban leli örömét, ha másoknak is segíthet(elvégre ezért is vagyok itt hehe)

2022. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha érzed magadban a késztetést, és ráadásul a tudást-tapasztalatot is megszerezted adott témában, akkor miért is ne fognál neki? Ha páran leszólnak, az elég ok? Nem. Ők kishitűek, nem rájuk kell építeni.

Ha egy gyerek vagy egy fiatal, aki ezt a sportot űzi, vagy az ő szüleik, barátaik, akik ajándékot szeretnének az illetőnek venni, szerinted megvennék a könyvedet?

Ha válaszod igen, akkor fogj hozzá!

Nem mellesleg, mire a könyv végére érsz, saját magad is másként fogod látni. Ez biztos.

Sok sikert!

2022. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!