Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J Sedan 1.4 T...

Opel Astra J Sedan 1.4 T Enjoy EURO6 - 2018 évjáratról mi a véleméyetek?

Figyelt kérdés

Pro és kontra dolgokra vagyok kíváncsi.

Mik lehetnek a hátulütők?



2023. aug. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nehéz mint a sár, ezért nem megy és sokat eszik. Ebben az évjáratban szerintem már közvetlen befecskendezéses is, tehát kokszosodik is, nem jó engedd el. Ráadásul Sedan, nem érezni hol a vége, túl hosszú, de a kombihoz képes egy mosógépet vagy biciklit sem tudsz beletenni. Más autót válassz, a maradvány értéke is gyenge lesz.
2023. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A ház aljában lévő teremgarázs-szomszédom annak idején ilyet vett. 2018-ban már kifutó szériás volt, elég nagy kedvezménnyel szórták ki.

Kontra: Nehéz. Ez a fogyasztásban és a menetdinamikában is meglátszik. Főleg beltérben nagyon látszik, hogy ez egy 2009-től gyártott modell, nem egy mai innovatív darab. Persze nyilván ez a használhatóságát nem befolyásolja.

Pro: még szívócsőbefecskendezéses motor. Ez szerintem nagy előny! Kokszosodási gond nem lesz vele. Opel, alkatrész lesz hozzá, sok szervizben értenek hozzá, népszerű márka, később továbbadni sem lesz nehéz.

2023. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja még valami! Elolvastam az előttem író kommentjét. Ne (csak itt) kérdezősködj! Az, hogy szerintem így meg úgy... már rosszul kezdődik. Írja ezt olyan valaki, akinek az írásából ordít, hogy köze nincs a típushoz jó ha képről látta.
2023. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok bocsánat ez még nem közvetlen befecskendezéses!
2023. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyen motor van benne: B14NET19SR2202
2023. aug. 10. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
3as, egy kibszott autóról beszélünk, ne személyeskedj, ne rajtam éld ki agresszívitásod, ismerem a J Astrát, vezettem is többször is, csak dizelben.
2023. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2019-es J Astra tulaj vagyok, az elmúlt 70000 km alatt 6.8 liter volt a kijelző szerint az átlagfogyasztás, ami a valóságban 7.2-7.5 körül van.

Ez szerintem nem sok, pláne hogy egy ma divatos, hasonló méretű SUV ennél többet is megeszik.

Amúgy semmi gondom vele eddig, igaz nagyon figyelek rá hogy mindig megkapjon időben mindent, az AFL lámpa pedig fantasztikus éjjel.

2023. aug. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy irtak, dog nehez, elavult karosszeria, konkurenciahoz kepest +2-300kg! A motorok kelletlenek, doglottek, de legalabb sokat esznek. Nem adnek penzt ilyen autoert.
2023. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!