Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz 125 ts gyenge. Mi lehet a...

Mz 125 ts gyenge. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 2 hete küzdök a kis TS-emmel, mivel sehogy nem akar menni. Üresben is néha néha gondjai vannak, de közel sem akkorák mint sebességben. Nincs alapjárat, fullad stb. Eddig azt hittem, hogy az akksi ment tönkre, és nem kap rendesen gyújtást, de kapott egy 6v 12ah-es akksit, azzal is ugyan ezt produkálja. Ahogy elindulok vele, mintha elmenne a gyújtás, csak "motorfék" és gurolok. Kuplung be,gáz, újra erőre kap, de ahogy kiengedem ugyan ez. Kipróbáltam, a "dinamós" kulcs állással, ott valamivel jobb a helyzet, ott alacsony sebességen fullad, de ahogy elérem a kb. 20-25km/h-t megtáltosul és megy mint a veszedelem. Egyszerűen nem értem mi lehet a probléma, nagyon hálás lennék a tippekért, és a tanácsokért! Köszönöm a válaszokat előre is! Amit próbáltam: Új akksi, karbi takarítás, új gyertya.

2023. aug. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Levegőszűrő, karburátor beállítása takarítás után.

Tomodott levegőszűrő tipikusan ilyen, elindul lassn, megtorpan, aztán megindulhat ha kap nagyobb fordulatot

2023. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. Az eltömődött levegőszűrőn alapjáraton még megy át annyi levegő hoyg döcögjön , de fordulaton már kevés a levegő neki.
2023. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sose volt erős... 😃
2023. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
😃😃😃😃😃😃
2023. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így a tünetek alapján szerintem tömítetlen karter. Ami lehet főtengely szimmering, blokkfelek közötti tömítés vagy hengertalp tömítés. Akár falsot is szívhat a karbi és a henger között valahol
2023. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!