Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MTZ-nél miért forrósodik fel...

MTZ-nél miért forrósodik fel a hidraulikaolaj?többi lent.

Figyelt kérdés
2-3 éve vettem észre hogy egyre jobban melegszik a hidraulikaolaj,kb fél éve annyira melegítette hogy lehetetlen volt vele dolgozni,hidromotoros gépek nem pörögtek ki,alig volt szervó és nehezen emelt akkor még kicserélték a hidraulika szivattyút utána jobb lett,de még akkor is egy hosszabb nap végén nem annyira drasztikusan de ismét jelentkeztek a problémák,nehezen emelt,szervó hidromotorok nem pörögtek ki,mi lehet a baja?

2023. aug. 15. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Van a rendszerben hidraulikus akkumulátor?

[link]

2023. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ezzel most megfogtál,erről még nem is hallotam,melyik típusokba van?ez konkrétan egy 2002-es 82.1-es
2023. aug. 15. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem értek ezekhez, viszont a megmunkálógépeinknél akkor volt ilyen jelenség,mint , hogy forralta az olajat, mikor ennek az akkumulátornak a gáztöltete elment.
2023. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szűrő mikor volt cserélve? Milyen munkánál melegszik?
2023. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,megnézem,az hol van?a hidraulika olaj tartályban?minden munkánál,egy hidrokapánál,tárcsázásnál,szántásnál,mindennél.
2023. aug. 16. 09:32
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nincs több kérdésem...
2023. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os,bírom az ilyen embereket,nem kell hogy találkozunk vagy hogy beszéljünk egy fél órát,tehát nem kell hogy egy kicsit is kiismerj,csak nem tudtam hogy hol van rajta az a szűrő és ezért rá kérdeztem(mert ugye ez egy ilyen oldal) neked pedig ennyi elég is volt hogy le nézz engem, ahelyett hogy leírtad volna hogy igen ott van,a tetején van egy fedél,4 csavar fogja ebből 2 fogja a motorháztetőzár kengyelét ezeket leszeded és kihúzod ennyit kellett volna.de feltaláltam magam és mivel gyanítottam hogy ott lesz így amíg megírtad nekem a "válaszod" megtaláltam,köszönöm.
2023. aug. 16. 11:12
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szívesen, olyan emberen nem lehet segíteni, akinek eszébe sem jut, hogy van szűrő is. cserél olajat, meg minden sz/rt inkább. Ennyi hozzá nem értés esetén nem lehet távolról 1-2 mondatban segíteni.
2023. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mosz komolyan kérdező, nézzél már tükörbe! Minden javaslatunkra azt válaszolod, hogy nem tudom, nem tudom hol van, nem értek hozzá..., de ki sem mész megnézni, vagy utánaolvasnál. Már szinte csak azt a választ várjuk, hogy ja nő vagyok, és semmi szerszámom nincs stb. Akkor mi mégis minek adjuk tippeket, ha ennyi sincs benned, hogy megnézd? Látszik a válaszaidon, hogy fingod sincs a dolgokról, és úgyse tudnád megcsinálni, akkor mi minek koptassuk a billentyűzetet ha te azt hiszed egy gombnyomásra megoldható a dolog, mert max ennyi amire hajlandó vagy, és még te vagy megsértődve.
2023. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
te ezeket csak feltételezed a válaszaimból és úgy csinálsz mintha tudnád óriási különbség..és ha mondjuk pár éve kezdtem el traktorozni és nincs pénzem elvinni szerelőhöz és meg szeretném csinálni akkor?persze hogy megsértödtem..miért neked nem esne rosszul ha nem ismernek és azt mondják hogy egy ítélkező nagyképű f.sz vagy?csak mert ahogy te is rám én is írhatnám simán ezt rád,csak én nem írom mert nem ismerlek..tudtommal ennek az oldalnak a lényege ha valamit nem tudsz megkérdezed,nem?nyilván..nem itt kell ki tanulni gépszerlő szakmát de..de te ezt így elgondoltad a válaszaimból hogy csakis ez az egyetlen lehetséges variáció lehet hogy én egy link nő vagyok és nincsenek szerszámaim...az mondjuk már nem jutott az eszedbe hogy még kezdő vagyok és nincs pénzem munkabéreket kifizetni mert mondjuk kisült 7 hektár kukoricám vagy megfagyott a szőlőm stb..neked csak annyi jutott eszedbe hogy hülye és link vagyok..ha annyira link lennék akkor még mindig nem lenne kicserélve a szűrő..ja és egyébként nem ez volt baja,rá akasztottam a hidrokapát 1 órát hagytam menni és még mindig túlságosan meleg.még annyi hogy tudod nem engedhetem meg magamnak "hogy gombnyomásra" megoldódjanak a problémáim..de bárcsak..
2023. aug. 16. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!