Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumlátor rákötése simsonra....

Akkumlátor rákötése simsonra. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy kr51/2N típusú schwalbe. A motor jól működik, most lett felújítva. Sokat állt, és nemrég én mint naív fiatalember, hozzákezdtem felújítani. A motor lassan kész, viszont az akkumlátorról teljesen le van választva a motor, tehát ki van kötve minden. Se feszültségszabályzó, (már ha simsonon volt) se semmi. Valaki egy megtudná mondani, hogyan lehet rákötni az akksit? Nem nagyon értek hozzá, de tanulgatom... Illetve az index bekötése is nagy segítség lenne! Előre is köszi! Még annyit hozzáfűznék, hogy a motor nem a gyári kapcsolóval van felszerelve, hanem van egy külön gyújtás kulcs, illetve kettő 2 állású kapcsoló, az egyik a lámpát kapcsolja, a másikra még nem jöttem rá. A kürt kikötve de megvan. Azt is rá kéne szenvedni, illetve egy kapcsolót venni hozzá, de akkor olyan kapcsolót vennék amivel indexet illetve dudát is tudnám kapcsolni, mint pl. ami az mz-ken van.

2023. aug. 16. 21:00
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ha ki van kötve a gyári gyújtáskapcsoló akkor nem valószínű, hogy aksis üzemre van áttervezve.
2023. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is, ezért kérdeztem, hogy hogyan lehet rákötni, mivel így a kürt sem működik, +ha akarok indexet rakni rá az se fog.
2023. aug. 16. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Neten van fent gyári bekötési rajz,vagy FB Simsonos csoportban érdeklődj.

Van fesz.szabályzója,meg biztosíték,stb.,minden alkatrészt be kell szerezni és a bekötési rajz szerint bevezetékelni,összeszerelni.

Az 51B-nek is azonos a bekötése,csak más helyre vannak az elektromos alkatrészek felszerelve.

2023. aug. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Simpson
2023. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!