Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a simson S50?

Miért nem indul a simson S50?

Figyelt kérdés
A blokk szét lett húzva és ki lettek cserélve a szimeringek, mert a gyertyánál folyt ki az olaj. A széthúzás előtt egy kattanásra beindult. Nagyon jó kompressziója van a motornak. A szikra szép és állandó. A megszakítóhézag jó és gyújtás is jókor van. 12V-os trafó van rajta. Esetleg 6V-ossal megpróbáljam (Bár mint mondtam, a szikra jó)? A gyertya benzines mégsem indul be a motor. Próbáltam úgy is, hogy öntöttem egy kevés benzinkeveréket a hengerbe, de úgy sem indul. A benzinkeverék 1:50-es arányú. Mi lehet a baj?

2023. aug. 18. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kell egy uj motorcycle
2023. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kondi és megszakító szerintem problémázik
2023. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet pl hogy a szimmeringek összerakáskor kifordultak és most eresztenek.
2023. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szolovjov ***** válasza:
Az is lehet hogy annyira rossz helyen van az előgyújtás, hogy amiatt nem indul be. Ellenőrizd hogy a jelnél adja-e a szikrát. Gondolom van stroboszkóp lámpád gyújtás beállításhoz. Ha nincs, akkor marad a régi cigarettapapíros módszer.
2023. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs stroboszkópom. A cigarettappíros módszert elmagyaráznád?
2023. aug. 21. 16:03
 6/6 Horserider85 válasza:
Ha a megszakítót cseréled (vagy felcsiszolod) mindig cseréld ki a kondenzátort is újra nekem 1szer ezért nem indult a gyertyahézag 0.4mm megszakítóé szintén, ha jól áll az előgyújtás így indulnia kéne.. Ha nem megpróbálnám másik trafóval is.
2023. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!