Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Céges kisteher defekt?

Baltaarcúu kérdése:

Céges kisteher defekt?

Figyelt kérdés
Autópálya mellett defektet kapott a céges kisteherautó.Pótkerék volt,de elég ramaty állapotú volt,defektes kereket nem tudtuk leszedni,annyira rá voltak húzva a csavarok,kértünk benzinkúton segítséget,ott adtak egy autómentő telefonszámot.Egy szó,mint száz céges számlát kértünk,kártyával nem lehetett fizetni,max utalni,és 100 ezer volt a végösszeg,és csak kereket cserélt.Mennyire b.szott át?Hasonlót tapasztaltatok?

2023. aug. 19. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát eléggé, ezek ilyen tipikus lehúzó emberek. A kiszolgáltatott emberekre mennek.
2023. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ki kellett volna fizetni zsebből, akkor nem lett volna ennyi. Tanulság legközelebbre.
2023. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez van, ha nem tudod megcsinálni akkor kikell fizetni .

De az én véleményem az hogy idétlen az aki egy kereket nem tud lecserélni.

Mert a gumis is letudta , neked pont úgy kellett volna.

És akkor miért nem volt jó pótkerék??

Elég sok oldalról jön a lúzerság!!!

Tudom hogy ez nem tetszik de én kamionos vagyok és mindíg megkellett oldanom az ilyesmit.

2023. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Ha egy új kerék és gumi is volt az árban, akkor méltányos volt.


Egyébként kőkeményen átvertek.

2023. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát ja,szerintem is átbasztak,semmi új gumi nem volt benne...és ha hazahúznak akkor meg 1 millió?K.rvajó lett volna
2023. aug. 19. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

#5 Nem értem a problémát. Te kérted a segítségüket, mert te nem tudtad megcsinálni. Ők ennyiért csinálták meg, te hívtad őket, te kérted a segítségüket. Ha nem jönnek ki, akkor azóta is ott dekkolsz, mert te magad nem tudod megcsinálni.


Mi a gond? Minden annyit ér, amennyit kifizetnek érte. Neked ez megért ennyit, tehát ez ennyit ért. Nem kevesebbet, ennyit.


Ráadásul céges számlára kérted, kifizeti a cég, szóval te mégis mi a rohadt istenért pörögsz ezen? Nem te fizetted.

2023. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tanulság: legközelebb előre egyezzetek meg az árban. Gondolom nem kérdeztél semmit, csak csinálja meg azonnal és céges számla lesz. Ez a csókának annyit jelentett, hogy bármennyit kérhetek, úgyis a céged kifizeti.


Továbbá érdemes berakni egy vascsövet a kocsiba, amit rá tudsz húzni a kerékkulcsra ilyen esetben. Meg közelharc esetén is jól jön. :)

2023. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Figyu, mi az átbaszás?


Nálunk ugy mukodik, ha az áruval nem erunk oda van kötbér, ami 1 milliotól indul.


Nos ha én defektet kapok, akkor inkabb a 100.000-et fizetem ki, mint a millios kötbért.


És én is és Te is így csinálnád, ha lenne rá lehetőséged.

2023. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
#8 Hát és ez a legszebb az egészben, hogy nem is ő fizeti ki a 100 ezret.
2023. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7. Nem kell vascső, lehet kapni kerékanya nyomaték sokszorozót.

[link]

Ezzel bármilyen csavart könnyen lelehet venni.

2023. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!