Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zalaegerszegen vagy Szombathel...

Zalaegerszegen vagy Szombathelyen hol fizetnek általánosságban jobban egy autókereskedésben egy használt autóért, hova érdemes vinnem az autóm?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 19:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Szombathelyen a Blue-Car-ról mi a vélemény, tapasztalat?
2023. aug. 22. 20:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. Legalább az értékének 20%-át bukod vele. Menj fel a használtautóponthúra - keressél rá a hasonló évjáratú, típusú, felszereltségű autókra és vegyél egy átlag árat. Kérdezzed meg a kereskedőket mennyit adnak... :) Aztán rájössz, hogy meghirdeted inkább ingyen a marketplace-en meg a HaHu-n és eladod magad...

Az előző autómat mikor cseréltem, szerettem volna levenni a nyűgöt magamról azzal, hogy beadom kereskedésbe, mert se időm- se kedvem érdeklődőknek mutogatni, időpontot egyeztetni velük ( a munkaidőbeosztásom borzalmas..). Aztán kb 3 kereskedés is olyan árat mondott, hogy úgy voltam vele, inkább el sem adom, a garázsba fog megrohadni annyiért... [Egy 2 milliós autóra 1.3milliót és 1.5 milliót vágtak rá..] Aztán pár hónap után már nagyon zavart és felraktam használtautóra, az átlag ár 2,2 millió volt ennél a típusnál és évjáratnál...2 millióért feltettem. Az első érdeklődő 1.9-et adott volna érte - kezet fogtunk viszon'látás'....

2023. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!