Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autóval szereztem...

Benzines autóval szereztem meg a jogsit, itthon viszont diesel van, és egyszerűen nem tudom vezetni. Valami tanács, tippek? Hogyan lehet átállni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja van jogsim, benzinessel vezettem, elsőre átmentem minden vizsgán, és szerintem alapvetően jól is vezetek. Sajnos még nem gyűjtöttem össze elég pénzt saját kocsira, ezért gondoltam addig használnám az itthoni dieselt. Viszont nem megy… Hatalmas is, nem tudok a méretéhez se hozzászokni, a kuplung-gáz kezelés más, megugrik ahogy váltok, stb. Elsőre amikor ezt az autót megpróbáltam vezetni, halál félelmem volt, rögtön forgalomban mentünk, mert nem gondoltam volna hogy ennyire más lesz. De azóta nem is nagyon merem vezetni, elég rossz élmény volt. Meg lehet ezt valaha szokni? Párszor kihalt utcákba mentem vele azóta, de teljesen el vagyok keseredve, mert úgy érzem nem fogom tudni vezetni ezt az autót. Volt/van még valaki hasonló helyzetben? Kíváncsi lennék tapasztalatokra, tippekre, hogyan lehetne megszokni.

2023. aug. 23. 13:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Csak megszokás és rutin kérdése az egész, ha már nem friss jogsis az ember. Mindig benzines autóm volt, de sose jelentett gondot, ha a céges diesel d corsa vagy opel combot kellett vezetni.
2023. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!