Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy Kymco Grand...

Vásároltam egy Kymco Grand Dink 125 4t robogót!!Kb 1000km-t mentem vele ,némi olajfogyasztást tapasztaltam!!(nivó) na most azt nem tudom az elöző tulaj milyen olajat töltöt bele én10w40-nel tölteném utána baj -e??az olaj vásárláskor aranysárga tiszta

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmikepp se keverd az olajakat, foleg ha azt se tudod most mi van benne. Elsore a benne levo akarmi leeresztese utan a gyari eloiras szerintit probalnam, aztan ha tovabbra is eszi, akkor lehet eggyel vastagabbat beletenni. Ha igy is eszi, motorfelujitas.
2023. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt a mennyiségű fogyást nem nevezném túlzotnak mert ezt a mennyiséget kb egy stampedli max 0.5 deci 1000 km-re nem jelentős!!
2023. aug. 23. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek alarsz utantolteni? Egy normalis, jo allapotu negyutemu motornak egyaltalan nem szabadna az olajat fogyasztani. A tied fogyasztja, tehat valami baja van. Az olajakat keverni szinten rossz otlet, de mivel szerinted minden rendben van, csinald nyugodtan, legalabb eggyel kevesebb robogos lesz hamarosan az utakon.
2023. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Normális állapotú akkor egy viszonylag újszerü Eco tech motoros Opel ami gyárilag elég magas olajfogyasztást enged meg a gyár!!ez köztudot!!
2023. aug. 23. 18:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja azért akarok utántölteni hogy az a stampó se hiányozon belőle Ha meg tönkre megy hát veszek másikat!!
2023. aug. 23. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy' jon ide az Opel Ecotec?


Ha neked ennyi hogy veszel masikat, akkor igazabol nem ertem mit aggodsz a 'stampon'. Eleg beszedes hogy az olajat is felesben mered, teso...

2023. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elárulom tesó Antialkoholista vagyok!!🤣 Nem dohányzom!Semmi Nem vagyok semmi nem tudja károsan befolyásolni az életem!!Vasakaratom van te ezzel hogy vagy?🤣🤣🤣
2023. aug. 26. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Kit erdekel ez? Mit kell itt a semmire verni magadat, foleg vadidegenek elott?
2023. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és én megtehetem hogy néhány százezres robogóert ne keljen sirnom!!Megspórolom a pián ,meg a cigi nem úgy mint sok akarat gyenge!!És te??🤣🤣🤣
2023. aug. 26. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked lenni vicces fogyatek, tesa.
2023. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!