Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennnyit eszik benzinbe egy...

Mennnyit eszik benzinbe egy 2000-es VW Passat 2.8as motorral?

Figyelt kérdés

benziness .. automata váltós .. ezt csak azért mondom , hogy automata váltós , mert úy hallottam ,hogy azok többet esznek vmivel ,de nemtudom mi igaz belőle..


mik a hátrányai ha nem dízeles motorba veszünk ilyen Passatot hanem benzinesbe? csak az, hogy többet eszik?


2010. okt. 16. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

10 liter körül elmegy vegyesben, ha nem tolod neki.

Ami jobb a benzinesben, hogy ha bármi gond van sokkal olcsóbb javíttatni, viszont az automatát kihagynám.

Magam is hezitáltam, hogy vegyek egy 2.5V6 passatot, mert az a dízel hang számomra felér egy orgazmussal. Hát nem vettem, hanem egy 124-es merci kombit 3.2-es motorral. 12 litert nyel be, de problémám még nem volt vele és a szervízkönyve is makulátlan, arról nem is beszélve, hogy ez az autó egy legenda.

2010. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

VW szar, Passat mégszarabb, Autómata szarnál is szarabb.

Ha mindenképpen németautót akarsz, akkor opel, vagy audi, régi bmw, és merci is jó.

Hameg csak az számít, hogy mennyen mint az állat, akkor Subaru. mind1, de vw, tényleg a rosszak legrosszabika.

2010. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!