Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner 50 2T , tunátok...

Gilera Runner 50 2T , tunátok é nekem ajánlani egy speckó nagy "hőelvezétési" képeséggel biró hűtőfolyadékot? Casrtol van most benne,de melegebb nyári napokon, ha csűröm neki néha lelőné a kupakot.

Figyelt kérdés
Tudom, ez inkább tünetkezelés mint sem a probléma megoldása de , most se időm se energiám se pézem se tudásom nincs szétszedni egyedül a motort , valami tömtés lehet a ludas , vagy tul sok/kevés paszta. Én valami verseny hűtőfolyadékot gondolnék aminek jóval magasabb a forrráspontja mint egy "mezezi" hűtőfolyadék. Válaszokat köszönöm.

2023. aug. 27. 15:12
 1/7 anonim válasza:
60%
😂😂
2023. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez hasznos volt te csicska
2023. aug. 27. 15:42
 3/7 A kérdező kommentje:
termosztát zsir új , az nem lehet szivattyú szintén viszonylag új
2023. aug. 27. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A víz a legjobb hővezető folyadék.
2023. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ha már röhögös smile-t teszel akkor feltételezem nevetségesnek találtad az általam leirtakból kikövetkezendő, a tudásom nem a legmagasabb fokon áll, ellentétben veled te májer vagy ezek szerint, akkor már leglább hülyéznél le hogy el se kezdjed vagy hagyjam szakemberre jobban járok, mer több kárt okozok mint hasznot . Sokat segitettél tényleg . Fasza gyerek lehetsz, inkább csak egy gyerek.
2023. aug. 27. 15:55
 6/7 A kérdező kommentje:
okés, de neten , olvastam utána azért elég sok gyártó motul.. stb kinál (adalékot) ami növeli a forráspontját a hűtőfolyadéknak, ami most már tudom hogy viz , desztillálzt vizet irnak hivatalos oldalakon. Bármily furcsa én ezzel is előrébb lettem . Köszönöm a választ.
2023. aug. 27. 15:59
 7/7 A kérdező kommentje:
az adalék pedig nem vissz hanem valami na ez itt a kutya elásva
2023. aug. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!