Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek van közületek gilera...

Kinek van közületek gilera runner robogója? Meséljetek róla picit.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára szeretnék robogó jogsit szerezni és ki néztem magam a Gilera runnert. Ez mind szép és jó de nem tudok róla szinte semmit. Nektek milyenek a tapasztalaitok a mociról?

#robogó #Gilerarunner
2020. jan. 22. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb írj egy maximum vételárat, utána beszélgethetünk a Runnerról.
2020. jan. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Vedd meg! Jól kitalált, jó minősségű moci. Volt szerencsém atomjaira szedni egy hengercsere miatt. Széthajtotta a 70es tuninghengert a gazdája, visszaraktam a régi 50est, meg talán röppsúlyokat, hátsó varátorrugót, karbit is talán de nem most volt. A burkolatot nem nagy élmény szerelni(ezer darabból van) de a külalak és ami a burok alatt van is kifogástalan minőségi cucc. Ha meg beleszeretsz és nem félsz a sebességtől kb. +2kilóból kiaszott ütős masinát lehet csinálni belőle Malossi tunigsettel. Érdekes émény autóból nézve is mikor 90-nél még távolodik a robogó.
2020. jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

B*szd meg lupi már megint itt vagy a baromságoddal?

Ékes példája, hogy életedben nem láttál még runnert. Nemhogy szerelted volna...

Az idomzat tudod hány darabból áll? 9! Érted? Kilenc! A robogók között az egyik legjobban szerelhető. 20 perc levetkőztetni a gépet.

Persze a típushibáiról lövésed sincs. Nem tudod mi az a zsíros teleszkóp, nem tudod milyen benne a benzincsap, nem tudod hogyan javítható az elgyengült fényszórója és lefogadnám a benzin szintjelzőjét sem ismered. Csak süketelsz mint mindíg.


Kérdező:

Runnerből csak facelift (2001 után), vagy 2005 utáni RST-t szabad venni.

Első telót nagyon meg kell nézni! A csúszószár nem lehet zsíros!

Kiegyenlítő tartály kupakjánál keresd a szivárgás nyomait. A kupak tömítése típusbiba.

A blokk alatt keresd a hűtővíz nyomait. Ha csapágyas a vízszivattyú akkor egy apró lyukon át a szabadba ereszti a vizet, így gátolva hogy a forgattyúsházba jusson. A száraz blokk egészséges blokk.

A variátor léghűtéses. A dekli végén van a szellőzője. Ha ott olajnyomra bukkansz akkor a végáttételház szimmeringje elvetemedett. Ez végzetes lehet a vegáttételre nézve.

50 Sp-t 200.000ft alatt ne is keress. Csak bontószökevények vannak ennyiért.

2020. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki megszült azt vetkőteted le 20 perc alatt! A kormánynál kell kezdeni csak onnan lehet lebontani a testet és a 9 idom sok + a bömlők. Én nem gugiszerelő vagyok mint te bohóc. Beírod a keresőböl szopsz aztán itt köpöd bujj el. Tuti vágott köccs vagy!
2020. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, kicsit elszált az agyam, hogy meghazuttolsz. Nem szoktam hazudni. Én ezt a motort 2004 körül szereltem és akkor a szervizelt idősebb motorokhoz képest (jog, dio) sok volt a 9 elem és megmaradt bennem. Elhiszem, hogy gyakorlattal gyorsan megy de akkor még az is furcsa volt, hogy a kormánnyal kell kezdeni a test lebontását.
2020. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne a kormánnyal kezdeni? A blokkot akarod berhelni és a kormánynál szeded szét? Így nem csoda ha sokáig tart.

3 csavar a kapaszkodónál, lent van. 3-3 csavar a rostélyoknál, lent van.

Ülést nem kell kivenni (van szerelőnyílás), oldalburkolat kb 5 csavar, taposóval együtt lent van.

Tipusismeret kell nem rutin.

2020. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!