Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz w126 c126...

Gyakoriválaszok_560 kérdése:

Mercedes-Benz w126 c126 kapcsolatos tapasztalatokat várok! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A jövőben tervezem egy C126 560 típusú Mercedes-Benz vásárlását és , későbbiekben átépítését ! Elsősorban azok válaszát várom akik rendelkeznek a fent említett osztályok típusaiból !
2010. okt. 16. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz véleményt szerintem:

[link]

Remélem ez is hasznos lesz.

2010. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket !

Csak olyan szűk körben írják le a véleményüket , nekem kevés !

2010. okt. 19. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon sz@r a hátsókerékhajtás... a w még jó autó volt, de az újabbak már nemjók
2010. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a hátsókerékhajtást előnyben részesítem. Szerintem jó autó, van benne hely, meg minőségi. Ha kifogsz egy jót kevés kilométerrel, az lenne a legjobb. De mégis, mennyit szánnál a vásárlásra?
2010. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz a hátsókerékhajtás, ha valaki tud vezetni akkor ez nem okoz gondot.

Amúgy szerintem gyönyörű és megbizható autó.

Gondolom nem mindennapi használatra akarod tartani.

Remélem nem dizelre akarod átépiteni, mert az gyilkosság!

Mint minden autónak ennek is vannak hibái, de az érzés amit ad, minden hibáért kárpótol.

Az jó, hogy minden mechanikus, még a tempomat is a gázrudat rögziti.

2010. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha tudsz vezetni akkor jó mert láttam 1 hete a fél méter hóbn hogy ment egy állat 50-el a kanyarban :P

majdnem beledriftelt az árokba de a szűzhavat elérte olyan cépen kikapta a havat :P azt szívta volna a kiscsávó ha jön egy kamion .... mindenesetre élvezetes :D

2010. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ !


Már hosszzabtávra sikerül egy 500 SEC-t modellt tesztelnem .... elmondhatom hogy egy életérzés .....


Tulajdonképp ez egy 4. autó lenne ... úgyhogy ha sikerül mielőbb szert tennem valamely modellre én nagyon megfogom becsülni ... nagyon ritka az országunkban sajnos ...

2011. jan. 8. 22:36
 8/9 A kérdező kommentje:

És személyes tapasztalat .....


Ami 1700 kg felett van és hátsókerekes azzal nagyon figyelmesen kell bánni a hóban ....

Akármilyen tapasztalt is a jármű vezetője ....

Egyszerűen nincs biztospont a kerekek alatt ...

2011. jan. 8. 22:40
 9/9 A kérdező kommentje:

A vételárat illetően ....

Nem egy bagatell összeg egy ,,korához képest jó állapotú'' W/C 126 ...

Mindenféleképp úgy vagyok a vásárlással hogy itthon vásárolok egy kasztnit és No.-ból próbálok szerezni 500/560 motort ....

És ha elkészült a projekt akkor szerintem egy W 215 árába belekerül ....

2011. jan. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!