Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jobb egy 15 éves BMW...

Miért jobb egy 15 éves BMW kényelem, sebesség, megjelenés, stb. tekintetében mint egy új Suzuki/Opel/Skoda/Ford, stb.. ?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges ez, hogy egy 15 éves autó konkrétan többet tud és többet nyújt mint egy mai fiatalabb autó?


Felfoghatatlan, hogy valaki kifizet 10 milliót egy új Suzukiért mikor 4-5 millióért vehet egy régebbi BMW-t ami mindenben kenterbe veri az új Suzukiját, azon kívül, hogy a fenntartása drágább lesz, de kérdem én, ha 10 millió állt rendelkezésre akkor ha a fennmaradó 5 milliót rá kell locsolni az elkövetkezendő 5-10 évben akkor is nem megérte?


2023. aug. 30. 17:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
#16 Attól mert te ezt így találtad ki, attól még nem igaz.
2023. aug. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
48%
Nekem közben megírta a kérdező privátban, hogy egy 25 éves 1-es BMW-je van, amire már a gatyáját ráköltötte, de megint beszart és most hitelt kell felvennie a javításra, hogy egyáltalán a gyárba el tudjon menni vele dolgozni, de egész életében BMW-t akart és akkor sem adja fel az álmait, ha így 60 éves korára sikerült összegyűjteni a 350 ezer forintot a vételárra, de a folyamatos problémák és a nevetségesen kocsi teljesítmény, nem létezi komfort, nagyon elveszi a kedvét, ezért ezekkel a kérdésekkel próbál kompenzálni. Én igazából sajnálom szegényt, gondoltam rá, hogy küldök neki egy flakon olajat, azt egy pár hétig tudná bele töltögetni, nagy segítség lenne neki.
2023. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
32%

#32 Pont ez a bajom a BMW-sekkel. Én azt elfogadom, hogy ha kihozol a szalonból egy heteset, akkor az prémium, komfort, minden.


De mikor 1, 2, 3 szériáról van szó... báttya, az a márka legalja. Azok a márka belépő autói, ki az a kretén aki elhiszi, hogy az ugyanolyan minőséget képvisel? Ha ugyanolyan jó minőség, akkor miért kerül tizedannyiba?


Persze mivel olcsó, ezért megveszik a kérdezőhöz hasonlók, akiknek még egy Swiftre sincs pénzük, szétrúgják, de karbantartva nincs pénzhiány miatt. Azon a ponton 10 fillért nem ér az autó. Komfort... Ja, a komfort 90%-a már 20 évvel ezelőtt tönkrement benne.


De azért álmodozzanak csak.

2023. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
88%
Hogy lehet valaki olyan sötét, hogy egy BMW-t mér egy Suzuki-hoz?
2023. aug. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%

32# Az 1-es BMW-bol a legoregebbek 2005-osek, nem lehetnek még 25 évesek. Max 18.

De igen, valóban nem fiatal széria már az első generációs 116i, 118i, 120d és így tovább.

2023. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!