Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 2006-2008 közötti...

Honda Civic 2006-2008 közötti gyártmány tényleg zörög? Akinek van Honda Civic-je, kérem segítsen őszinte tapasztalatokkal.1.8-as 5 ajtós vagy 1.4-es 5 ajtós?

Figyelt kérdés
Sok pro és kontrát olvastam, persze a negatív az csak pár darab, de kissé megingatott a döntésemben. Használtat szeretnék, 2-3 esetleg 4 éveset, de gondolom a 2-3 évesnél már a korábban felmerülő hibákat kijavították...Azt olvastam, hogy a műanyag részek, műszerfal, ajtók zörögnek, a rádió csapnivaló, mert alig fog be vmi adód, nem lehet hátra kilátni (csak azt nem tom akkor miért nincs összetörve az összes civic hátulja, sztem ezért találták ki az ülésmagasság állítást és a tolatóradart)Szóval tapasztalatokat kérnék! Évi 4-5 alkalommal használnám autópályán a többi heti 1-2 alkalom a boltig szólna, mivel itthon vagyok a Kisfiammal Gyesen, sokfelé nem megyünk a kocsival. Kösziiiii
2010. okt. 16. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, az, hogy nem lehet kilátni hátra az egy tény. Viszont az nem azt jelenti, hogy az érzéket is elveszi, aki ügyesebben tud parkolni annak nem jelent gondot.

Ha Civic akkor inkább 5 ajtós, valamint 1.8. És tényleg sokat lehet hallani arról, hogy ez a Honda már nem megbízható, de azért én először beszélnék néhány tulajjal. Viszont a zörgés sajnos elég valószínű, mert a sok műanyag abban az űrhajós belsőben, főleg a magyar utakon biztos szétrázódott.

2010. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!