Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic hybrid vagy insight?

Honda Civic hybrid vagy insight?

Figyelt kérdés

mind a kettő egy hybrid autó

mind a kettő honda

és iszonyúan hasonlóak, mégis melyiket érdemes megvenni?


2011. nov. 4. 03:02
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Én nem értem miért van mindenki elszállva ennyire a Hybrid autóktól...
2011. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát mert végülis "új"

keveset fogyaszt, és még kényelmes is(tágas, nem egy fapados persze valakinek a bőr ülés az extra de én rühellem, mert szerintem undorító)

meg őszintén, mi a szart tudsz venni? most van rá 3milliód

amit még vehetsz az egy dacia duster jójó azis, meg ez már nem a régi dacia am szétesik azért ez egy japán és francia keverék:D csak hát az megeszi a 8litert :S

Most amit ebből még vehetsz az maximum egy aveo,splash és egyéb hasonlóságok.

Persze most mondaná az okos hogy minek ez az új vegyél egy kicsivel régebbi akár német autót 1, nemszeretem a német autókat, valahogy nem az én világom. 2, mégis ottvan az hogy régebb... persze vannak nagyon ügyes szerelők meg vannak aki értenek hozzá és otthon is megtudják csinálni de én a kocsit nem azért akarom mert ép szerelgetési mániám van hanem azért mert nem akarok elgondolkozni azon hogy még mit kéne javítanom meg hogy most beindítsam e azért a kocsit hogy ide vagy oda elguruljak vele mert hát már 400felett vannak a fosszilis üzemanyagok. Persze lehet kifogni tökéletes régi kocsit is de ez a használt autó dolog mindig is egy zsákbamacska volt és lesz is.

2011. nov. 4. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Civic Hybrid kicsit nagyobb jobb a hibridrendszere, de drágább kicsit. Amelyik jobban tetszik, azt vedd meg, Hondaból nem foghatsz mellé
2011. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!