Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e előírás arra, hogy a...

Van-e előírás arra, hogy a szgk két tompított fényszórójának azonos színhőmérsékletűnek kell lennie? (Nekem a baloldali kadmiumsárga, a jobboldali fehér fényű)

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Te esetedben a kutyát nem fogja érdekelni az eltérés, csak az, hogy kadmiumsárga. Mégis mi az isten tökéért kadmiumsárga? Egyáltalán hol a picsába találtál te kadmiumsárga izzót tompított helyére?
2023. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármelyik autósboltban, 25-30 éve elég népszerű volt.

Nem hiszem, hogy szabálytalan lenne, de ha tudod majd cseréld egyformára.

2023. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, a tompított vagy fehér vagy kadmiumsárga lehet, de azonos színűnek kell lennie a kettőnek.



"Az azonos feladatot ellátó és azonos irányba mutató páros számú világító és fényjelző berendezések elhelyezésének és alakjának – az aszimmetrikus járműveket kivéve – a jármű hosszirányú függőleges felezősíkjára szimmetrikusnak, az általuk kibocsátott fény színének és fényerejének pedig azonosnak kell lenniük és a berendezéseknek – ha a rendelet másként nem rendelkezik – egyszerre kell működniük."

[link]

2023. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2023. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1-nek: az autó fényszórójába beszerelve találtam.(ugyanis így vettem...)

2023. szept. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!