Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szelepfedél csavarok M16x1-es,...

Szelepfedél csavarok M16x1-es, csak az a fajta csavar jó bele amit az Unix, Bárdi oldalon mutatnak? Nem jó másmilyen M16x1-es csavar?

Figyelt kérdés

Unix, bárdi meg stb. kb. 3500-4500 Ft / db míg egy csavar boltban meg 400-1000 Ft.-ért lehet kapni.

Választék meg van bőven, imbusz menetes, csillag, torx stb.



2023. szept. 5. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy....

Bemész egy csavarboltba a csavarral, megmérik a menetemelkedést, menetsűrűséget és negyed annyiért kapsz.


Alapból nem értem ki az aki olyan ostoba, hogy Unix vagy Bárdiból rendel bármit is de aki még a csavart is onnan rendeli az extrán buta ember.

2023. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Csavarból 2 féle van!

Van a gépelem. Ez univerzális csavar boltban kapható.

Ez bármikor helyettesíthető.

Vannak a speciális alkatrészként beszerezhető csavarok, egyedi kialakitásuk miatt nem lehet és sokszor tilos is más fajtára cserélni.


A szelep fedél csavarból valószínűleg jó a csavarbolti.

2023. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végre jó hír, köszönöm!!
2023. szept. 5. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 hát hengerfejcsavart nem fogok a csavarboltban venni már bocsánat. Se főtengelyhez, se fiesta alsókitámasztóhoz mert azokhoz jobb a gyári vagy beszállítói.

Szelepfedélbe nyugodtan rakj bármilyet, méret, hosszúság, emelkedés egyezzen aztán go.

2023. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan kell pár ezer esetleg pár 10 ezer ft-os alkatrész, akkor a Bárdi, Unix tökéletes, megrendeled és 2 óra múlva mehetsz érte, vagy még aznap kiviszi a futár. Pont hogy pár csavarért nem rohangálnék munkaidőben, inkább hozzák ki, még ha 3 eft-al többe kerül akkor is. Egyébként csavarboltban sem filléres tétel már mint mondjuk 4-5 éve.
2023. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:

Uraim a vita hevében senkinek nem tünik föl ez a gigantikus méret?

Pl. az Audi 14-es csavarokat használ a felnikhez, az Alfa, Opel, VW,stb. 12-est.

Milyen autó az, amelyiken M16-os csavar fogja a szelepfedelet?

Vagy én néztem el valamit a kérdésben?

2023. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazad van🤣 és fordítva se jó 👍

Megmondom őszintén eleve arra gondoltam, hogy elírta.

De ha elviszi a csavart egy csavar boltba, és ott van olyan (ami jó neki) akkor vehet olcsóbban is.

2023. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is feltunt, de csak tudja mit csinal. Ha nem, majd rajon. 🙂
2023. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!