Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen munkába járos autót...

Ki milyen munkába járos autót használ (második autó lenne)?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom vennék egy munkás autót. Csak én utaznék vele, ingáznék napi 60km-t. Van egy egyterű családi, de sajnálnám erre a célra. Régóta vezetek és a fizetésem is tudna fedezni egy kisebb, takarékosabb autót. kb 800.000Ft ami még nem fájna. Kis fogyasztás, olcsó fenntarthatóság, igénytelenség :D és ha jön egy kis kocc nem totálkár. Ford fiesta? Ignis? Kb ilyenekben gondolkodom, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

#olcsó #második autó #melós kocsi #munkába járos
2023. szept. 5. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Toyota Yaris Verso 1,4 D-4D a te autód.

Megbízható. Keveset fogyaszt. Ha az első ülés alá behajtod a hátsó üléseket, 2160 literes a csomagtere. Nagyok az ajtók. Nagyok az ablakok.

Ha nem dízel, akkor az 1,3-as benzines. Az is nagyon jó motor.

2023. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

háromhengeres szwift, WagonR+, yaris, és hasonlók.


A gúglin találsz

2023. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Most az érdekel, hogy ki mit használ második autónak, vagy ezekkel a paraméterekkel mit ajánl?

Az elsőre tudok válaszolni. Nekem egy H Astra a második napi szaladgálós autóm. Nem kifejezetten erre vettem. De 12 éve megvan. Van újabb autóm is. A H Astra maradt az mellett is, így lett második autó. Elfér a garázsban. Bár ennél is ha jön egy kis kocc, máris GTK, ha sérül a két adaptív xenon fényszóró. Ettől függetlenül ugyanúgy vigyázok rá, megkap mindent, nem hanyagolom el.

2023. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megy a zöld. AMúgy a yaris-on is elgondolgodtam...:)
2023. szept. 5. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Twingo, B corsa 3 hengerrel, yaris 3 hengerrel, swift 3 hengerrel.

Ignissel meg wagonR-el csak tényleg annyi baj van, hogy pont a munkábajárásnál fog többet enni mint ezek.

2023. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Kia EV6
2023. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én motorral járok ilyenkor amikor jóidő van, szintén napi 60km-t, így parkolóhelyem is mindig van :)
2023. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Renault Thalia 1.4 benzinest használok 4 éve. Akkor 600eFt-ért vettem. Semmi baja nem volt még. Nem rozsdás. Kényelmes, csendes, csomagtere nagy. Nem szép autó, de nyugodt vele a közlekedés. 6,3 liter az átlagfogyasztása.
2023. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Skoda fabia 1.9sdi 64 ló nem egy rakéta cserébe szivo dizel kimegy a világból és , ha fapad az az igazi , ha full fapad akkor nincs benne semmi ami tönkre tudna menni bontott cuccok filéres tételek én 2 éve nyúzok egyet olaj cserén kívül nem volt rá költve semmi eddig , most kezdett el szólni az egyik kerékcsapágy pár ezer forintos tétel és max 30 perc kicserélni otthon a garázs előtt
2023. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeretem a fapad kocsikat, nem sok minden ami elromolhat benne. Ezért is szerettem a seat cordobámat. 1.4 benzin 1999-es 8v. Csak sajnos a gyenge pontja a kuplung bowden. tartalékban mindig volt nálam egy. Ha elszakadt kb beszenvedés volt a kuplung pedál bekötése
2023. szept. 8. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!