Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó biztosítékdobozból...

Autó biztosítékdobozból hiányzó biztosítékok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a más és más felszereltségi szintek miatt sokszor üresen maradt egy-egy hely a biztosítékok között, pl esetemben a napfényteto és az ülésfutes üres mert ezekkel nem szerelt az autóm.


De, pl. 2 hely is van, ahová engine control unit biztosíték menne, és mindketto üres. Van egy harmadik hely is ahova szintén engine control unit megy, ott van biztosíték. Ez normális?


Az autó mukodik tokeletesen, a check engine ég már vagy 5 éve de azt akárhova vittem nem tudtak eltuntetni, csak kis idore kiutni, ez a biztositek dolog nem lehet az oka?



2023. szept. 7. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem normális hogy itt-ott nincs biztosíték. Gondolom nem egyfajta motorral szerelték az adott típust, így benzin-dízel illetve más-más a különböző motorok elektronikája és nem ugyanahhoz kellenek a biztosítékok.
2023. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mérd ki...
2023. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!