Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 biztosítékdoboz hiba?

Golf 4 biztosítékdoboz hiba?

Figyelt kérdés

golf 4 1.4 16v benzin

ellopták a biztosítékdobozt az akku tetejéről, vettem rá újat, összekötöttem a kábeleket vele, el is indult az autó azonban 10perc után a balszélső-vastag fekete kábel nagyon forró lett....a többivel nincs semmi gond, de ez aggaszt, hogy miért...



2016. ápr. 12. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Minőségi darabot vettél? Kábelnek semmiképp sem szabadna forrósodni, még szerencse hogy időben észrevetted.


Ellenőrizd, hogy véletlen enm hoztál létre valahol zárlatot, akár egy odaejtett alátét stb, minden apróságot, ha semmi ilyesmit nem talál akkor bizony csere azt a dobozt.

2016. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vw boltban vettem,minden kábel oda lett kötve, ahova való... ha jól tudom a vastag fekete a generátoré, annak pedig kell a 110A
2016. ápr. 13. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szakértelem hiányában silányabb minőségben elvégzett munka okozza. Nem bántás ez. De lehet, hogy simán túl kicsi/nem megfelelő minőségű stb a felület a rögzítéseknél így melegszik
2016. ápr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!