Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szétcseszték a bal első...

Szétcseszték a bal első ajtózáramat, hogy tegyem újra használhatóvá az autót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy régi 99-es fordom, és egy jóakaróm belevert a kulcslyukba egy szöget, és így a kulcsot nem veszi be. Ha kicserélem a zárat akkor más lesz mint a többi ajtóé azaz másik kulccsal fog az az egy ajtó nyílni (ha nyílik), és a gyújtáskapcsolóé. Az érdekelne hogy ez működésképtelenné teszi-e a központi zárat az összes többin ha egyik oldalon teljesen más zár van, vagy sem.

2023. szept. 10. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a válasz.

Nekem ragasztót nyomtak bele. Távirányítóval nyílik szerencsére.

2023. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ez már pótkulcsos, mert korábban elveszett és sima kulcs lett csináltatva. Az eredeti ennek is gombos volt. Viszont családban van egy suzuki ami ugyanígy 2 kulcsos, és az egyik indít a másik nyitja az ajtót de az nem központizáras.
2023. szept. 10. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom működni fog-e a központizár a kulccsal, de 2 kulcs lesz a kulcscsomódon és kész. Egyikkel nyitod az ajtót, másikkal indítasz. Kicserélni sem nagy kunszt, le kell szerelni a kárpitot, kicserélni a zárat és ennyi.
2023. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Ha a központizár nem is működik, de attól zárni fogom tudni gondolom, csak akkor egyesével.
2023. szept. 10. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
#4 Szerintem működni fog a központi, nem látom miért ne működne. Ha mégsem, akkor külön-külön tuti fogod tudni zárni.
2023. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a gombos kulcs,enyem 2000-es
2023. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!