Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek mi értelme?

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 10. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mi, mit gondolsz?
2023. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A segédmotoros kerékpárok ellenőrizhetők, hogy valóban 45 km/h a max. sebességük.
2023. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízhatóan működik a próbapad, akkor ki lehet vele szűrni az "okosított" segédmotoros kerékpárokat.
2023. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Ekkora egy felesleges baromságot.

Ellenőrzik,hogy Pistike kismotorja 45 helyett 55-öt megy,e miatt 20 év fegyház,motorelkobzás,10 milla bünti.

Mind e közben béjemvéman 200-zal tolja a halálba a többi közlekedőt.

2023. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mi értelme?! Ezzel az erővel a traffipaxnak mi értelme? Annak, hogy megállsz a piros lámpánál mi értelme?
2023. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

4. Gondolkozz már.

Van egy szabály és azt akarják betartatni.

Meg azt is hogy fizesse be a biztosítást ha nem felel meg a kritériumnak.

A bmw-st is megbüntetik ha lefotózzák.

2023. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt, ahol lakok, szabadon osztogatják a drogot a balhés cigányok, és semmit nem tesznek a rendőrök. Sőt, tovább megyek, van olyan része a városnak, ahová nemigen akarnak bemenni. Ennek több oka van, félnek, vagy például cigány a cigányt nem bántja, mivel nem egy cigány rendőr van felénk. Na most ennek fényében igen nevetséges ez a motor méregetése, igazi pojáca rendőrség a miénk. Nevetséges, ahogyan az öreg kommunista rátolja a motort az utánfutóra, hogy most aztán majd jól megmérjük, jól megmutatjuk Józsi bácsinak. A rendőrség munkája annyiból áll, hogy a közlekedőket zargatják, de amikor meg ellopták a biciklimet, akkor annyit tudtak csinálni, hogy széttették a kezüket, hogy ők nem tudnak mit csinálni. Én és a fiam kutattuk fel a biciklit, amit aztán hazahoztunk. Sokmindenki tudna hasonló történeteket mesélni, úgyhogy engem nem lehet meghatni a rendőrökkel, igazi szerencsétlen balfékek, akiktől életemben először és egyben utoljára kértem segítséget.
2023. szept. 11. 10:00
 8/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Kérdező.

Abban igazad van, egy ilyen vizsgálat nem állítja meg a drogkereskedést.

Na de az miért fáj neked, ha közúti ellenőrzést a segédmotorokra is kiterjesztik?

2023. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert cinkes. Egy ránézésre is látható kis köbcentis motorral bohóckodnak. Több pénzbe kerül kitelepülni nekik, mint amennyi ebből a bohóckodásból bejön. Mondjuk a mélyebb problémába nem is igazán akarok belemenni, ami ezzel kapcsolatos. B kategóriás jogosítvánnyal vezethetek 50 lóerős Matizt, meg 1000 lóerős Teslát is, vagy akár egy 3 tonnás SUV-ot, de ha a motor 50 ccm helyett 85, akkor az már hujjuj, külön jogsi, hát micsoda erőkülönbség az. Aki nem látja át ezt az egész ellentmondást, az ostoba.
2023. szept. 11. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:

“ rendőrség munkája annyiból áll, hogy a közlekedőket zargatják”


Ezt a kijelentést soha nem értettem.


Ez, hogy lehetne valós kijelentés?

1.

Az összes magyarországi börtön túl zsúfolt, mindenkit házi őrizetbe tesznek, mert nincs hely letartóztatása. Bűnügyi felügyelethez sincs már elég nyomkövető eszköz.

A büntetőjogi tárgyalások simán hónapok(lehet keveset mondtam) annyira sok ügy van. Ha valaki csak kicsit nézelődik ilyen témába, folyamatosan lecsapásokat láthat.


2. Basztatják a közlekedőket?

Te közlekedsz rendszeresen?

Konkrétan mindenki magasról sz*rik minden létező szabályra. Senkit nem érdekel sebességhatár, záróvonal, piros lámpa, irányjelző, stb stb. Egyszerűen percenként folyamatosan mindenhol szabálysértéseket látsz. Felmész az autópályára és 130km/h-val nem tudsz közlekedni.

A külső sávban az agyhalott 70-el megy.

Ha bemész a belsőbe akkor pedig fél méterről máris villognak dudálnak, hogy takarodj onnan ki, mert 170 km/h-val akar végig rohanni. Olyan hulladék a közlekedési morál, hogy az valami hihetetlen.


Mellékesen, akit ma megbüntetnek az hatalmas marha. Nyáron másfél hét alatt folyamatosan jártam az országot, konkrétan egyetlen egy rendőrautóval nem találkoztam. Borsod megye közepéből Sopronig mentem és közben össze vissza, sehol egyel sem találkoztam. Tízen éve vezetek, egyetlen egyszer büntettek meg, gyorshajtás miatt mert én azt hittem 70es tábla van.


Nem is tudom akit hisztizik, hogy a rendőrök baszogatják folyamatosan az, hogy közlekedik és mit művel az utakon, mert én meg csak látni se látok sehol.


“ Itt, ahol lakok, szabadon osztogatják a drogot a balhés cigányok,”

Ez hol van ez a hely?

2023. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!