Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történt az alábbi autó...

Mi történt az alábbi autó alvázszámával? Normális, hogy így néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem jó a link.

Az imént láttam egy hirdetésben. Feltűnt a képen, hogy az alvázszám így át van lyukadva, azért kérdezem. Mi miatt fordulhat elő ilyen? Normális egyáltalán, ha így néz ki?

Egy Suzuki Swift amúgy, azoknak tudtommal nem az a gyenge rohadós-lyukadós részük, nem is láttam még korábban ilyet. (Alkatrésznek hirdetik, lehet, hogy pont ezért?)



2023. szept. 11. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát pont ezért ennek vége.
2023. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd a fenébe ezt a kocsit. Lopott, kivonták a forgalomból vagy ki tudja milyen oknál fogva "véletlenül" kilyukadt pont az alvázszámnál. Ebből csak baj lesz legkésőbb az átírásnál.
2023. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

"Mi miatt fordulhat elő ilyen?"

Mert valami miatt nem akarja a kedves tulaj hogy azonosítható legyen a kocsi. Valami simliskedés. Legjobb ha az ilyen kocsit messzire elkerülöd mielőtt bajba kevered magadat is.

2023. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte alig észre vehetően csinálták meg. 🥶🙈
2023. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert amikor finomhangoltuk a sógorral a turbót, akkor kicsúszott a kezemből a csavarhúzó, és megsérült a tüzfalon a fényezés.

Azt mondjátok hogy ott valami számok vannak???

Erre nem is figyeltem. 😲

2023. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Á jóú istenkére esküszöm, hogy aztat edddig észre sem vettem testvírem!"
2023. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bontóba okosba' leadott autó: papíron átvették, előírásszerűen belevágtak a vázszámba, majd Okos Jóska némi csúszópénz fejében hazavitte, hogy ő mostan elbontsa a kert végibe', kiárulja belőle az árát alkatrészbe'. De inkább eladja egyben.
2023. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 veterán vas ***** válasza:
100%
Kolompár Winnetou egy kicsit "belejavított", mert nem egyeztek az adatok.🤣
2023. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én simán kinézem belőle, hogy így próbálták meg kitakarni az alvázszámot. Végülis, sikerült.
2023. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bontóban szokott ilyen történni: az oda leadott autók vázszámába bele kell vágni, hogy többé ne legyen egyértelműen olvasható, majd le kell fényképezni, hogy ez megtörtént. Elméletileg ekkor az autó már nem fog egyben kijönni a bontóból, a használható alkatrészeket eladják, a többi veszélyes hulladékot ártalmatlanítják, de mint a mellékelt példa is mutatja, ez nem mindig történik így.
2023. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!