Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm robogóm van és olyan...

50ccm robogóm van és olyan mintha dadogna a gyújtás?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vettem észre, hogy akkor 7 ezres fordulatszámnál úgy csinálnál mintha dadogna a gyújtás és 7 ezer fölé nem akar kiforogni. Aztán ezt 6500-as fordulatszámnál csinálná. Valamikor 6 ezres fordulnál csinálta. De az az érdekes, hogy valamikor csinálja valamikor nem, néhány hete 9 ezerig is eltudott forogni. Tegnap meg olyat csinált, hogy 5 ezer fölött egy kicsivel dadogott a gyújtás…

Egyszer elmentem egy hosszabb útra és akkor simán elforgott 7 ezer fölé és még akkor leállítás nélkül egyszer csak 6 ezernél elkezdett dadogni…

Szerintetek mi lehet a hiba? A CDI-t kicseréltem de nem az a hiba.

(Motowell crogen rs 2013 50ccm 2t)



2023. szept. 13. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
És mindenképpen megvárod, míg be sem indul többet, vagy elviszed esetleg szervizbe?
2023. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez így fog történni, mármint addig használom ameddig be nem indul.🙂
2023. szept. 13. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs baj.
2023. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!