Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek van már tapasztalata...

Valakinek van már tapasztalata az új forgalmi vizsga rendszerrel?

Figyelt kérdés

Páran valószínűleg tudják hogy idén szeptembertől volt egy átállás a KAV-nál, és a forgalmi vizsgák is sokkal szigorúbbak lettek. Én sajnos nem először megyek vizsgázni, így az eddigi rendszerről tudom milyen, viszont az oktatóm kicsit megijesztett azzal hogy mennyivel nehezebb lett ez az egész. (A tablet figyelni fogja percre pontosan az időt és a helyet, talán még hangfelvételt is készít majd a vizsgán, nem lehet megúszni az autópályás útvonalakat sem és a kenőpénzezés sem fog túlzottan működni). Igen tudjuk: eddig is be kellett ezeket tartani, de azért valljuk be, nem egészen így működött ez a gyakorlatban.

Valaki vizsgázott már ezzel a tabletes rendszerrel?


2023. szept. 13. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem, de sajnos nincs tapasztalat

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__1..

2023. szept. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jajj dehogy fog bármi is változni.
2023. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!