Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daf vagy Iveco kamion turbót...

Daf vagy Iveco kamion turbót melyik kocsira tudom rárakni hogy a motor is elbírja a hatalmas turbótöltést?

Figyelt kérdés

3000 vagy 4000 dízelben gondolkodom.

Tunningcéget már kerestem de hallani akarják az elképzelésem, hogy azt megtudják csinálni.

BMW régi 740D jó alap kezdőtunningra?

Motor bírni fogja?


2023. szept. 15. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Zőcsséges merga Scania turbóval 🤣

[link]

2023. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hétfői fizikaházihoz kell kiszámolni vagy mi?
2023. szept. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ott a video leírása alapján még egy kompresszor is volt, és szerintem ez sem elhanyagolható dolog, mivel hiába dobnánk rá egy nagy turbót, ha alacsony fordulaton nem fog tölteni semmit, talán valahol padlógáz körényékén megindul, a dizel meg nem is forog annyit mint egy benzines, szóval lesz akkora turbólyuk mint az állat. Ezért van a mai modern durbódizelekben is már inkább kettő, egy kisebb és egy nagyobb.
2023. szept. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Először a kerekeket tedd alá és aztán lehet a turbót kiszámolni.
2023. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!