Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények G Astráról? Főleg...

Vélemények G Astráról? Főleg a dízel érdekelne, hogy nem túl gyenge?

Figyelt kérdés

Sziasztok!G Astra tulajok véleményére vagyok kíváncsi,hogy mennyire elégedettek az autóval?Tervezem hogy veszek egyet de nem igazán tünik valami robosztusnak kívülről,mint pl az F Astra vagy a H.

És nem igazán van bizodalmam a 80 LE-s 1.7-es dízelben sem..... elég egy karaván karosszériához?Természetesen nem gyorsulni kellene hanem közlekedni,csak az a 80 LE elég soványnak tűnik....


2010. okt. 17. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sztem nem gyenge, egy trailerrel simán megbirkozott ugy h 3am ültünk benne és a traileren volt egy skoda favorit, és volt egy kissé meredek emelkedö is az uton, de semmi baja, csak ajánlani tudom!
2010. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bp1985 ***** válasza:
Hát azt megnézem, hogy ez isuzu motoros astra elhút egy trailert, amin még van autó pluszba is. Nem túl erős. Inkább az 1.6-os benzinest vedd, sokkal jobban jársz vele. Erősebb, jobb.
2010. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eddig 1-1 :)

Szóval kb 1.5-1.8 amit rászánnék és nem tudom hogy egy G Astra legyen kevés km-rel és az utolsó szériák közül,ami már tuti kinőtte a gyerekbetegségeket vagy esetleg egy H Astra,de azokból csak az első szériásokból tudnék venni.

Vagy 2000 dízel Vectra?

2010. okt. 17. 16:46
 4/13 A kérdező kommentje:

Még annyit akartam hogy vezettem már G Astrát,de nagyon kis puritán volt belül és lehet h hülyén hangzik,de a dízel baromira "rezgett" is,zavaró volt.

Volt már korábban Astrám is meg dízelem is,azokkal nem éreztem ezt.

Meg úgy érzetre is olyan csirkének néz ki a G szerintem.

Ezért érdekelne a G-sek véleménye hogy vajon jó autó-e.

2010. okt. 17. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem 1999--es G astra van 1.6-os motorral és benzines.

ha odalépsz neki elég rendesen húz

nekem eddig nem sok bajom volt vele szerintem megéri

2010. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem 1999-es G astra van 1.6-os motorral és benzines.

ha odalépsz neki elég rendesen húz

nekem eddig nem sok bajom volt vele szerintem megéri

2010. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocs véletlenül 2szer küldte el:/
2010. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem túl gyenge, de gyorsulni nem lehet velük.

és 120le alatt nem veszek kocsit, szeretek gyorsulni x)

2010. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1 vok, kedves 2. na itt megint előjön a te esetedben az h LE alapján itélitek meg egy autorol h erős e vagy nem, pedig dieselnél "mindegy" hogy hány LE-s mert ott a nyomaték számít jobban! És mért olyan hihetetlen hogy elvittem vele traileren egy autot?!
2010. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bp1985 ***** válasza:
Köszi, tisztába vagyok a dízel, és a benzines közötti különbséggel. A cégesem is dízel, 86 le. tudom mire képes, hiába nagy a nyomaték. A sajátom benzines, 75 le, és mégis erősebb. Hozzáteszem, hogy g astrából vezettem 1.4-est, 1.6-ost, ill 1.7 d-t is. 1.6 viszi a pálmát a 3 közül. Igaz, h 1.2-est még nem vezettem, így arról nem tudok véleményt mondani. Amúgy meg egy nagyobb emelkedőn már nem ment volna fel a dízel astrád, hidd el. Ja, és a benzines is teljesen jól fogyaszt.
2010. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!