Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények érdekelnének...

Vélemények érdekelnének régebbi 1980-1995 keleti turbó dízel autókról. Mennyire megbízhatóak? Megbízhatóbbak a szívódízelek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
egy dízelt nemnehéz széthajtani és ilyen régiek között aligha találsz jó állapotút.. szívódízelek pedig nagyon gyengék
2010. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz????Nem-E???

öreg volt már neked w123 as 2000 ccm-es szívódízel mercid????

Nah az széthajthatatlan, motorjához az életedbe, nem ke hozzányulni

én 300000 km-rel vettem, annak idején (idestova 15 éve), rizikóztam, bejött.....

Most ott tartok hogy átfordult a km-órája....és így mutat 53950km-rt

kopó alkatrészeken kívül (fékbetét, stb) az ég világon semmit nem cseréltem, mindig indult, ment, füstölt mint a gyárkémény. Olajcseréket betartottam, és semmi hiba

Viszont a szervízmenteségnek ára van: nem kell vele vitézkedni az utakon...

Kérdésre válaszolván:

mi a keleti?

Orosz, japán, kínai?

román?

az orosz, és a japán dízelekkel kevés probléma van, főleg a szívókkal örök élet 6 nap!

2010. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Japán ...


Leginkább Daihatsu ban gondolkodnék max ezer köbcentiig nem vitézkedés céljából kellene hanem megbízhatóság és tartósság lenne az elsödleges...


Suzukiból nem találtam dizelt ezekböl az idökböl..


Hondában meg nem hiszem hogy létezik ennyire kicsi köbcenti..

2010. jan. 10. 23:04
 4/5 P.Pityu ***** válasza:
Ha öreg dízelt veszel akkor ne keleti csodát,hanem egy 123as mercit.Nem versenyautó,de a világból kimegy..
2010. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdező leírta mekkora motorra gondol,erre te felajánlasz egy szétrohadt lusta,pénztemető pudva "mercit" ez szerintem szánalmas! :))
2010. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!