Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért írja a sebességem...

Miért írja a sebességem dupláját a kilóméteróra?

Figyelt kérdés

Adott egy 2017-es Derbi Senda drd sm 50. A kilóméterórája az eredeti sebességem duplája, ezt úgy ellenőríztem, hogy mellettem jöttek működő kilóméterórával. A műszerfala nem gyári, pontos típusát nem tudom, de így néz ki: [link]


Elektromos kilóméteróra-jeladóval van felszerelve és az akksija fel van töltve.



2023. szept. 18. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez a moror ennyire gyors.
2023. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ilyen kínai univerzális, akkor kell,hogy legyen benne egy nenü, ahol betudod állítani a kerékméretet. Viszont ezekhez van saját jeladò, és ha a motor sajátját használja,az lehet kör alatt több impulzust is ad,nem csak egyet, ez is probléma lehet.
2023. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg lett oldva a hiba, valóban be lehetett lépni egy menübe, ott meg kellett adni a kerék kerületét és hogy a szenzor előtt mennyi csavarfej megy el egy fordulat alatt.
2023. szept. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!